Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda terenowa
  4. Jazda OFF ROAD zimowy 4x4
  5. Jazda OFF ROAD zimowy 4x4 - Warszawa (Góra Kalwaria)

Jazda OFF ROAD zimowy 4x4 - Warszawa (Góra Kalwaria)

Czas trwania: 30 minut
Cena: 299 zł

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006188

Miejsce realizacji

Poligon 4x4 Offroad Park - Góra Kalwaria, Trakt Pułaskiego

Czas trwania

30 minut jazdy + 20 minut szkolenia

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda OFF ROAD w Warszawie

Zimowa przygoda za kierownicą auta 4x4 realizowana jest na specjalnie przygotowanym torze motocrossowym. Uczestnik będzie musiał zmierzyć się ze śniegiem, zaspami, przeszkodami oraz grząskim podłożem. Realizację poprzedza 20-minutowe szkolenie pod okiem doświadczonego instruktora. Zapozna on osobę obdarowaną z autem terenowym oraz infrastrukturą toru. Zależnie od dostępności, do dyspozycji uczestnika będzie jedno z dostępnych aut terenowych: Nissan Patrol lub Toyota Land Cruiser.

Tor OFF ROAD Warszawa

Zimowa jazda OFF ROAD w Warszawie odbywa się na specjalnie przygotowanym torze z licznymi podjazdami i przeszkodami. Do dyspozycji uczestnika będzie 2,5 ha specjalnie przygotowanych tras offroadowych o różnych stopniach trudności. Tor OFF ROAD zlokalizowany zaledwie około 30 kilometrów od stolicy  zapewnia świetną rozrywkę zarówno dla amatorów, jak i doświadczonych kierowców. Poziom trudności trasy zawsze dopasowywany jest indywidualnie do umiejętności i preferencji uczestnika. 

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Realizacja odbywa się na specjalnie przygotowanym, bezpiecznym i zamkniętym torze off roadowym, usianym różnorodnymi przeszkodami terenowymi. Przed samą realizacją konieczne jest odbycie krótkiego, około 20-minutowego szkolenia teoretycznego, które nie liczy się do czasu jazdy. Instruktor podczas emocjonującej przejażdżki będzie cały czas obecny na miejscu pasażera, udzielając cennych rad i dbając o prawidłowy przebieg realizacji. Jazdy odbywają się za kierownicą kultowego Nissana Patrol lub Toyoty Land Cruiser, które przystosowane są do trudnych warunków terenowych i pokonywania przeszkód o różnym stopniu trudności.

Jak wygląda realizacja?

  • Po przyjeździe na miejsce należy zgłosić się do obsługi obiektu ze swoim voucherem. Następnie uczestnik powinien oczekiwać we wskazanym miejscu na swojego instruktora i rozpoczęcie szkolenia teoretycznego.

  • Obdarowany może zabrać ze sobą osobę towarzyszącą, która zajmie miejsce na tylnej kanapie jako pasażer.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.