Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Przejażdżki dla dzieci
  4. Jazda na miejscu pasażera Lamborghini Huracan dla dziecka
  5. Jazda na miejscu pasażera Lamborghini Huracan dla dziecka - Tor Kielce

Jazda na miejscu pasażera Lamborghini Huracan dla dziecka - Tor Kielce

Wybierz lokalizację:
Tor Kielce - kliknij, aby zmienić
Ilość okrążeń: 1 okrążenie
Cena: 499 zł

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006092

Miejsce realizacji

Tor Kielce, Wykień 95, 26-085 Miedziana Góra

Czas trwania

Podczas jazdy lamborghini Huracan jako pasażer pokonywany jest dystans jednego okrążenia toru.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji. Dzieci poniżej 150cm wzrostu będą przewożone na podwyższeniu, które zapewnia Wykonawca.

Obowiązujący strój

Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie.

Wymagania

Minimalny wiek dziecka - 5 lat. Przed jazdą rodzic lub opiekun prawny podpisuje pisemną zgodę oraz regulamin jazd. Instruktor może odmówić jazdy z dzieckiem, które się boi lub nie wykazuje chęci udziału w atrakcji.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Lamborghini Huracan – Tor Kielce  Miedziana Góra

Przejażdżka włoskim supersamochodem Lamborghini Huracan LP610—4 na miejscu pasażera podczas przejażdżki po torze Kielce – Miedziana Góra to atrakcja, która z pewnością zapewni uczestnikowi masę niezapomnianych wrażeń. Zasiądź na prawym fotelu i sprawdź na własnej skórze, jakie odczucia płyną ze sportowej jazdy po profesjonalnym torze wyścigowym!

Lamborghini Huracan

Lamborghini to marka samochodów, która nierozłącznie kojarzy się ze sportowymi pojazdami, odnoszącymi liczne sukcesy w sportach motorowych. Z tego względu atrakcje takie jak jazda Lamborghini Huracan przyciągają miłośników szybkich przejażdżek! 610-konny Huracan jest wyposażony w benzynowy silnik V10 o pojemności 5.2 L, który zapewnia włoskiemu pojazdowi doskonałe osiągi. Auto przyspiesza od 0 do 100 km/h w 3,2 sekundy, a jego prędkość maksymalna przekracza 325 km/h!

Dane techniczne

Lamborghini Huracan

Pojemność silnika

5.2 L V10

Moc

610 KM

Przyspieszenie od 0 do 100 km/h

3,2 sekundy

Prędkość maksymalna

325 km/h

Tor Kielce — Miedziana Góra

Tor wyścigowy Kielce — Miedziana Góra powstał w 1977 roku i jest wyposażony w nawierzchnię asfaltową. Trasa pętli kieleckiego obiektu mierzy ok. 1000 metrów długości i charakteryzuje się owalnym kształtem. Tor co roku przyciąga miłośników szybkiej jazdy podczas rozgrywanych na jego płycie zawodów oraz organizowanych dni otwartych.

Voucher na prezent

Jazda Lamborghini Huracan na torze Kielce — Miedziana Góra to doskonały prezent dla osoby, która lubi poczucie adrenaliny! Voucher prezentowy możesz zakupić w formie elektronicznej, wówczas zostanie on dostarczony na Twój adres e-mail lub w wersji papierowej, zapakowanej w ozdobną kopertę!

Bezpieczeństwo

Przejażdżka Lamborghini Huracan na torze Kielce — Miedziana Góra to atrakcja, która odbywa się z zachowaniem wszelkich możliwych zasad bezpieczeństwa. Uczestnik odbywa przejazd na fotelu pasażera samochodu, który jest w pełni sprawny i gotowy do jazdy. Za kierownicą zasiada doświadczony, wykwalifikowany kierowca wyścigowy, który doskonale zna każdy centymetr toru i wie, jak zachowa się samochód podczas przejażdżki. Kielecki tor wyścigowy spełnia wszystkie normy i jest miejscem, w którym odbywają się profesjonalne zawody motorsportowe.

Jak wygląda realizacja?

  • Wizytę na Torze Kielce — Miedziana Góra rozpocznij od odwiedzin w biurze obsługi toru w celu dokonania rejestracji uczestnika.
  • Czas oczekiwania na swoją kolej przejażdżki spędź w bezpiecznym, oddalonym od pętli toru miejscu.
  • Podczas oczekiwania na przejazd, możesz spędzić czas, obserwując przejazdy innych uczestników po kieleckim torze.
  • Wykorzystaj swój voucher w ciągu 365 dni od daty zakupu. Po upływie terminu ważności skorzystanie z atrakcji nie będzie możliwe.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.