1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Przejażdżki dla dzieci
  4. Jazda McLaren 570 GT dla dziecka jako pasażer
  5. Jazda McLaren 570 GT dla dziecka jako pasażer - Tor Kielce

Jazda McLaren 570 GT dla dziecka jako pasażer - Tor Kielce

Wybierz lokalizację:
Tor Kielce - kliknij, aby zmienić
Ilość okrążeń: 1 okrążenie
Cena: 499 zł
Darmowa wymiana
Voucher w minutę na e-mail
Darmowa dostawa od 200 zł
14 dni na zwrot

Numer ref: 00005842

Miejsce realizacji

Tor Kielce, Wykień 95, 26-085 Miedziana Góra

Czas trwania

Podczas jazdy McLaren 570GT jako pasażer pokonywany jest dystans jednego okrążenia toru.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie.

Wymagania

Jazda dedykowana dzieciom w wieku 5-14 lat. Przed jazdą rodzic lub opiekun prawny podpisuje pisemną zgodę oraz regulamin jazd. Instruktor może odmówić jazdy z dzieckiem, które się boi lub nie wykazuje chęci udziału w atrakcji.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda McLaren 570 GT - Tor Kielce - Miedziana Góra

Prawdziwa pasja do motoryzacji nie zna ograniczeń wiekowych. Jeżeli nie masz jeszcze 14 lat, a co za tym idzie, nie posiadasz prawa jazdy, nie uniemożliwia Ci to przyjemności, płynącej z przejażdżki McLarenem 570 GT! Każdy, kto lubi szybką jazdę i ma ukończone 5 lat, może zasiąść na fotelu pasażera brytyjskiego supersamochodu w czasie przejazdu po torze Kielce - Miedziana Góra!

McLaren 570 GT

McLaren 570 GT to brytyjski supersamochód, który może poszczycić się doskonałymi osiągami! Pojazd napędza 570-konny silnik V8 o pojemności 3.8 L. Dzięki świetnemu układowi przeniesienia napędu, McLaren przyspiesza od 0 do 100 km/h w czasie 3,4 sekundy i może osiągnąć prędkość przeszło 328 km/h!

Dane techniczne

McLaren 570 GT

Pojemność silnika

3.8 L V8

Moc

570 KM

Przyspieszenie od 0 do 100 km/h

3,4 sekundy

Prędkość maksymalna

328 km/h

Tor Kielce - Miedziana Góra

Tor wyścigowy Kielce - Miedziana Góra powstał w 1977 roku, momentalnie stając się jednym z najpopularniejszych obiektów tego typu na terenie kraju. Tor posiada asfaltową nawierzchnię, a długość okrążenia wynosi ok. 1000 m. Pętla obiektu charakteryzuje się specyficznym, owalnym kształtem, sprzyjającym szybkiej jeździe.

Voucher na prezent

Poszukujesz pełnego niezapomnianych wrażeń prezentu dla bliskiej osoby? Przejażdżka McLaren 570 GT na miejscu pasażera to doskonały upominek dla najmłodszych miłośników motoryzacji! Zamów już teraz voucher prezentowy w formie elektronicznej lub papierowej!

Bezpieczeństwo

Jazda McLaren 570 GT na Torze Kielce - Miedziana Góra to w pełni bezpieczna atrakcja. Przejażdżka odbywa się na fotelu pasażera w obecności doświadczonego kierowcy wyścigowego, który posiada duży staż za kierownicą tego typu samochodów! Kielecki tor jest w pełni profesjonalnym obiektem wyścigowym, niedostępnym dla osób postronnych. Przed wyjazdem na tor uczestnik przechodzi krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa.

Jak wygląda realizacja?

  • Voucher może zostać wykorzystany w terminie 365 dni od dnia zakupu, po upływie terminu ważności skorzystanie z przejazdu nie będzie możliwe.
  • Po dotarciu na Tor Kielce uczestnik powinien udać się do biura obsługi w celu dokonania rejestracji.
  • W trakcie oczekiwania na kolejny przejazd uczestnicy powinni przebywać w bezpiecznym miejscu, wskazanym przez obsługę obiektu.
  • Uczestnicy oczekujący na swoją kolej przejażdżki mogą obserwować przejazdy innych uczestników po torze Kielce - Miedziana Góra.
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: