1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Przejażdżki dla dzieci
  4. Jazda na miejscu pasażera Lamborghini Huracan dla dziecka

Jazda na miejscu pasażera Lamborghini Huracan dla dziecka

Cena od: 499 zł
Wybierz lokalizację (spośród 2 dostępnych)

Przejażdżka dla dziecka

Jazda Lamborghini Huracan to potężna dawka adrenaliny i niezapomnianych motoryzacyjnych emocji dla każdego fana czterech kółek. Opływowy kształt, nietuzinkowa linia i nieco demoniczny wygląd już na pierwszy rzut oka sugerują, że Huracan to auto stworzone do dynamicznej, sportowej jazdy. Jeżeli planujesz zakup prezentu dla dziecka, które zaczęło interesować się motoryzacją, to koniecznie zwróć uwagę na Jazdę na miejscu pasażera Lamborghini. Całodniowy pobyt na torze wyścigowym to niezwykłe przeżycie dla każdego, kto interesuje się sportowymi samochodami. Jazda na miejscu pasażera w towarzystwie kierowcy rajdowego to ciekawa atrakcja zarówno dla 5-cio, jak i 18-sto latka, która z pewnością wywoła uśmiech na twarzy.

Lamborghini Huracan

Lamborghini Huracan włoskiej produkcji to marzenie każdego miłośnika motoryzacji. Silnik o mocy 610 KM rozpędza auto do pierwszych 100 km/h w zaledwie 3,2 sekundy i pozwala osiągnąć maksymalną prędkość 325 km/h. Pojazd posiada automatyczną 7-biegową dwusprzęgłową skrzynie biegów i łopatki przy kierownicy. Huracan wyposażono w napęd 4x4, jednak mimo wszystko układ faworyzuje tylną oś, co tylko stanowi dodatkowe wyzwanie w czasie jazdy. Doświadczony instruktor pokona wyznaczoną trasę przejazdu w taki sposób, aby zaprezentować możliwości Lambo. Zakup voucher już dziś i spełnij marzenie brata, syna lub chrześniaka, który interesuje się sportowymi samochodami.

Dane techniczne: Lamborghini Huracan
Prędkość max 325 km/h
Silnik 5,2 l V10
Przyśpieszenie do 100 km 3,2 sekundy
Moc 610 KM
 

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizowane są w czasie eventów motoryzacyjnych na terenie zamkniętych torów wyścigowych. Każdy uczestnik ma wyznaczoną kolej przejazdu. Jazdy odbywają się indywidualnie, więc nie ma ryzyka kolizji z innym autem. Na miejscu kierowcy zasiada instruktor – doświadczony kierowca rajdowy. Jazdy realizowane są za pisemną zgodą i w obecności rodziców lub opiekunów prawnych, którzy będą obserwować przejazd z wyznaczonego miejsca. Dzieci poniżej 150 cm wzrostu zasiądą na specjalnym podwyższeniu, które zapewni poprawne poprowadzenie pasów bezpieczeństwa. 

Uwaga! Instruktor może odmówić jazdy z dzieckiem, które się boi lub nie wykazuje chęci udziału w atrakcji.

Jak wygląda realizacja

  • Po przyjeździe na tor, dziecko wraz z opiekunem zgłasza się do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonuje rejestracji. Następnie czeka w pobliżu aut na swoją kolej.

  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

 

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

voucher na jazdę, prezent dla niego lub dla niej
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: