Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Przejażdżki dla dzieci
  4. Jazda na miejscu pasażera Forda Mustanga dla dziecka
  5. Jazda na miejscu pasażera Forda Mustanga dla dziecka - Tor Kielce

Jazda na miejscu pasażera Forda Mustanga dla dziecka - Tor Kielce

Wybierz lokalizację:
Tor Kielce - kliknij, aby zmienić
Ilość okrążeń: 1 okrążenie
Cena: 299 zł

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006090

Miejsce realizacji

Tor Kielce, Wykień 95, 26-085 Miedziana Góra

Czas trwania

Podczas jazdy Fordem Mustangiem jako pasażer pokonywany jest dystans jednego okrążenia toru.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji. Dzieci poniżej 150cm wzrostu będą przewożone na podwyższeniu, które zapewnia Wykonawca.

Obowiązujący strój

Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie.

Wymagania

Minimalny wiek dziecka - 5 lat. Przed jazdą rodzic lub opiekun prawny podpisuje pisemną zgodę oraz regulamin jazd. Instruktor może odmówić jazdy z dzieckiem, które się boi lub nie wykazuje chęci udziału w atrakcji.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Fordem Mustangiem na Torze Kielce – Miedziana Góra

Szukasz pomysłu na prezent dla bliskiego Ci dziecka, które interesuje się motoryzacją? A co, jeśli nie trzeba mieć prawa jazdy, aby przejechać się sportowym samochodem? Już teraz nawet nieletni może zasiąść na miejscu pasażera w kultowym Fordzie Mustangu na Torze w Kielcach.

Ford Mustang

Sportowa sylwetka tego pojazdu przyciąga uwagę wielu osób na ulicach czy profesjonalnych torach wyścigowych. Trudno się temu dziwić, gdyż to auto faktycznie posiada w sobie "to coś". Dodatkowo duża moc silnika (305 KM) i zaawansowane rozwiązania technologiczne sprawiają, że auto się dobrze prowadzi, a w warunkach torowych stać je na trochę więcej. Przyspieszenie do setki w 5,5 sekundy i prędkość maksymalna 256 km/h to niesamowite osiągi, które zadowolą niejedną osobę.

Parametry techniczne

Dane techniczne

Ford Mustang

Prędkość maksymalna

256 km/h

Silnik

3.7 L

Przyspieszenie do 100km/h

5.5 sekundy

Moc

305 KM

Tor Kielce

Tor Kielce zlokalizowany jest w miejscowości Masłów - zaledwie 10 km od centrum miasta na płycie cywilnego lotniska sportowego. Asfaltowa nitka toru ma aż 2,5 km długości, więc idealnie sprawdzi się do testowania możliwości sportowych aut. W skład toru wchodzi 7 zakrętów, a najdłuższa prosta jest równa 400 metrów. Przajazdy odbywają się po wyznaczonej trasie o długości ok. 1 km.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Przejażdżka Fordem Mustangiem dla dziecka po Torze Kielce realizowana jest w czasie eventów motoryzacyjnych na zamkniętym obiekcie. Każdy przejazd realizowany jest indywidualnie, dlatego nie ma możliwości zderzenia się z innym autem. Za kierownicą zasiada doświadczony kierowca rajdowy, który zadba o to, by w bezpieczny sposób zaprezentować możliwości auta. Jazda może odbyć się po podpisaniu zgody przez rodziców lub opiekunów prawnych, którzy mogą obserwować atrakcję z wyznaczonego miejsca. Dzieci poniżej 150 cm wzrostu, mają obowiązek siedzieć na specjalnym siedzisku, które umożliwi bezpieczne zapięcie pasów bezpieczeństwa.

Uwaga! Instruktor ma prawo odmówić jazdy z dzieckiem, które się boi lub nie wykazuje chęci udziału w atrakcji.

Jak wygląda realizacja?

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.
  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.