1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Przejażdżki dla dzieci
  4. Jazda na miejscu pasażera Forda Mustanga dla dziecka

Jazda na miejscu pasażera Forda Mustanga dla dziecka

Cena od: 299 zł
Wybierz lokalizację (spośród 2 dostępnych)

Niezapomniany przejazd!

Forda Mustanga znają z pewnością wszyscy fani motoryzacji, zarówno starsi jak i młodsi. To prawdziwa kwintesencja amerykańskiej klasyki lat 60 i model, który często pojawia się w grach video i filmach akcji. Planując zakup prezentu dla nieletniego miłośnika czterech kółek, koniecznie weź pod uwagę przejażdżkę Mustangiem. Atrakcja przeznaczona jest nawet dla 5-cio latka, który na miejscu pasażera pokona wyznaczony dystans toru. Wręczając taki prezent spełnisz jedno z marzeń, a być może zapoczątkujesz pasję u młodego człowieka. Cały dzień na torze wyścigowym, w towarzystwie innych fanatyków sportowych samochodów to niesamowite przeżycie dla całego rodziny.

Sportowy Ford Mustang

Ford Mustang to amerykański samochód sportowy produkowany od 1964 roku. Zadebiutował w 2013 r. w Barcelonie i był pierwszym modelem, który trafił do oficjalnej sieci dealerskiej Forda w Europie, w tym również w Polsce. W modelu tym po raz pierwszy również nie korzystano z rozwiązań technicznych opracowanych z myślą o innych pojazdach – zarówno płyta podłogowa jak i silnik od początku do końca projektowane były z myślą o Mustangu. Jeżeli zastanawiasz się, czy dziecko nie będzie miało problemu z rozpoznaniem tego modelu, to zdecydowanie nie musisz się tym przejmować. Ford Mustang jest popularnym samochodem, często mijanym na ulicach, a jego wizerunek wykorzystywany jest w wielu grach.

Dane techniczne: Mustang GT
Prędkość max 256 KM/H
Silnik 3,7 l
Przyśpieszenie do 100 km do 100 km/h w 5,5 sekundy
Moc 305 KM
 

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizowane są w czasie eventów motoryzacyjnych na terenie zamkniętych torów wyścigowych. Każdy uczestnik ma wyznaczoną kolej przejazdu. Jazdy odbywają się indywidualnie, więc nie ma ryzyka kolizji z innym autem. Na miejscu kierowcy zasiada instruktor – doświadczony kierowca rajdowy. Jazdy realizowane są za pisemną zgodą i w obecności rodziców lub opiekunów prawnych, którzy będą obserwować przejazd z wyznaczonego miejsca. Dzieci poniżej 150 cm wzrostu zasiądą na specjalnym podwyższeniu, które zapewni poprawne poprowadzenie pasów bezpieczeństwa. 

Uwaga! Instruktor może odmówić jazdy z dzieckiem, które się boi lub nie wykazuje chęci udziału w atrakcji.

Jak wygląda realizacja

  • Po przyjeździe na tor, dziecko wraz z opiekunem zgłasza się do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonuje rejestracji. Następnie czeka w pobliżu aut na swoją kolej.

  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

  • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting należy zgłosić się do rejestracji min 1 h przed jazdą.

 

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

voucher na jazdę, prezent dla niego lub dla niej
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: