1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Przejażdżki dla dzieci
  4. Jazda na miejscu pasażera Ferrari Italia dla dziecka
  5. Jazda na miejscu pasażera Ferrari Italia dla dziecka - Tor Kielce

Jazda na miejscu pasażera Ferrari Italia dla dziecka - Tor Kielce

Wybierz lokalizację:
Tor Kielce - kliknij, aby zmienić
Ilość okrążeń: 1 okrążenie
Cena: 449 zł
Darmowa wymiana
Voucher w minutę na e-mail
Darmowa dostawa od 200 zł
14 dni na zwrot

Numer ref: 00006088

Miejsce realizacji

Tor Kielce, Wykień 95, 26-085 Miedziana Góra

Czas trwania

Podczas jazdy Ferrari Italia jako pasażer pokonywany jest dystans jednego okrążenia toru.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji. Dzieci poniżej 150cm wzrostu będą przewożone na podwyższeniu, które zapewnia Wykonawca.

Obowiązujący strój

Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie.

Wymagania

Minimalny wiek dziecka - 5 lat. Przed jazdą rodzic lub opiekun prawny podpisuje pisemną zgodę oraz regulamin jazd. Instruktor może odmówić jazdy z dzieckiem, które się boi lub nie wykazuje chęci udziału w atrakcji.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Ferrari Italia dla dziecka - tor Miedziana Góra

Szukasz pomysłu na spełnienie marzeń swojego dziecka? Nie musisz już dłużej szukać. Wybierz jazdę na miejscu pasażera Ferrari Italia dla dziecka na torze Kielce - Miedziana Góra. Twój maluch pozna motoryzacyjne emocje od kuchni, a wszystko to w bardzo bezpieczny sposób, bo pod okiem doświadczonego kierowcy rajdowego. Na długo nie zapomni tej przygody.

Ferrari Italia

Ferrari 458 Italia to samochód o prawdziwie włoskim temperamencie. Samochód ten jest nie tylko piękny wizualnie, ale pod swoją maską kryje nieprawdopodobne osiągi. Wystarczy spojrzeć na jego parametry techniczne, aby się o tym przekonać. Niebywała liczba 570 koni mechanicznych, 340 kilometrów na godzinę prędkości maksymalnej, 3.5 sekundy przyśpieszenia do stu kilometrów na godzinę - to wszystko sprawia, że także siedząc na fotelu pasażera, można zostać po prostu w niego wbitym.

Parametry techniczne

Dane techniczne

Ferrari Italia

Prędkość max

340 km/h

Silnik

4.5 l V8

Przyśpieszenie do 100 km/h

3.5 sekundy

Moc

570 KM

Tor Miedziana Góra

Tor Miedziana Góra jest asfaltowy i ma 1000 metrów długości. Został on stworzony w latach 70, ale od tego czasu przechodził on liczne modernizacje. Wszystko to w celu podniesienia jego walorów bezpieczeństwa i wygody dla uczestników eventów motoryzacyjnych. Położenie w pobliżu dużego miasta, jakim są Kielce i dobry dojazd sprawiają, że jest to jedna z bardziej popularnych aren tego typu w kraju.

Voucher na prezent

Twoje dziecko oszaleje wręcz z radości, kiedy wręczysz mu ten voucher na prezent. Urodziny, Boże Narodzenie, zakończenie roku szkolnego - nie brakuje ku temu okazji. Wybierz opcję dostawy kurierem lub paczkomatem, aby voucher został do ciebie wysłany w ozdobnej kopercie.

Bezpieczeństwo

Jazda na miejscu pasażera Ferrari Italia dla dziecka na torze Kielce - Miedziana Góra jest całkowicie bezpieczna. Doskonale zdajemy sobie sprawę z obaw rodziców. Dlatego za kierownicą tego niesamowitego pojazdu zasiądzie zawodowy kierowca rajdowy z wieloletnim doświadczeniem. Zadba on o to, by przejazd był pełen emocji dla dziecka, ale także bez żadnego ryzyka. Oczywiście sam tor jest także bardzo dobrze przygotowany i zabezpieczony, minimalizując ryzyko wypadnięcia z trasy. Rodzice albo inne osoby towarzyszące obserwują przejazd z bezpiecznego miejsca. Na czas trwania eventu tor jest zamykany dla osób z zewnątrz.

Jak wygląda realizacja?

Voucher można zrealizować w odpowiadającym sobie terminie. Po prostu zarezerwuj wybrany z kalendarza termin i wraz z dzieckiem przyjedźcie na miejsce. Najmłodszy uczestnik eventu będzie mógł podziwiać także inne pojazdy. 

Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: