1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Przejażdżki dla dzieci
  4. Jazda na miejscu pasażera Ferrari Italia dla dziecka

Jazda na miejscu pasażera Ferrari Italia dla dziecka

Cena od: 449 zł
Wybierz lokalizację (spośród 2 dostępnych)

Sportowa jazda również dla najmłodszych

Szukasz prezentu dla dziecka, które już od wczesnych lat interesuje się motoryzacją? Chcesz spełnić jedno z marzeń swojego syna, bratanka, czy młodszego brata? Przejażdżki jako pasażer Ferrari Italia skierowane są dla najmłodszych, już od 5-go roku życia! Uczestnictwo w takim wydarzeniu to gwarancja udanej zabawy i pięknych wspomnień na lata. Eventy motoryzacyjne są całodniowe i zrzeszają fanów czterech kółek w jednym miejscu, dając im możliwość podziwiania sportowych samochodów. Dziecko, które otrzyma voucher na jazdę Ferrari, spędzi czas z bliskimi i pozna świat motoryzacji. 

Sportowe Ferrari Italia

458 Italia to wyjątkowy model spod znaku czarnego konia. Zadziwia nie tylko swoim prestiżowym wizerunkiem, ale także parametrami. Za ekstremalne emocje odpowiedzialny jest silnik, który generuje moc 570 KM. Pierwsza "setka" pojawia się na liczniku w zaledwie 3,4 sekundy. Jest to imponujący wynik o którym konkurencja może tylko pomarzyć! Jazda Ferrari 458 Italia to wyjątkowe przeżycie dla każdego miłośnika sportowych samochodów, niezależnie od wieku. Przejażdżka dla dzieci to niepowtarzalna okazja do spełnienia marzeń. 

Dane techniczne: Ferrari 458 Italia
Prędkość max 325 km/h
Silnik 4,5l V8
Przyśpieszenie do 100 km do 100 km/h w 3,4 sekundy
Moc 570 KM

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizowane są w czasie eventów motoryzacyjnych na terenie zamkniętych torów wyścigowych. Każdy uczestnik ma wyznaczoną kolej przejazdu. Jazdy odbywają się indywidualnie, więc nie ma ryzyka kolizji z innym autem. Na miejscu kierowcy zasiada instruktor – doświadczony kierowca rajdowy. Jazdy realizowane są za pisemną zgodą i w obecności rodziców lub opiekunów prawnych, którzy będą obserwować przejazd z wyznaczonego miejsca. Dzieci poniżej 150 cm wzrostu zasiądą na specjalnym podwyższeniu, które zapewni poprawne poprowadzenie pasów bezpieczeństwa. 

Uwaga! Instruktor może odmówić jazdy z dzieckiem, które się boi lub nie wykazuje chęci udziału w atrakcji.

Jak wygląda realizacja

  • Po przyjeździe na tor, dziecko wraz z opiekunem zgłasza się do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonuje rejestracji. Następnie czeka w pobliżu aut na swoją kolej.

  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

 

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

voucher na jazdę, prezent dla niego lub dla niej
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: