Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda McLaren 570GT
  5. Jazda McLaren 570GT - Tor Kielce

Jazda McLaren 570GT - Tor Kielce

Wybierz lokalizację:
Ilość okrążeń: 1 okrążenie
Cena: 599 zł

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005844

Miejsce realizacji

Tor Kielce, Wykień 95, 26-085 Miedziana Góra

Czas trwania

Zależy od wybranej ilości okrążeń.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej, płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda McLaren 570 GT - Tor Kielce - Miedziana Góra

Marzysz o pełnej adrenaliny jeździe prawdziwym supersamochodem po profesjonalnym torze wyścigowym? Z pewnością zainteresuje Cię możliwość przejażdżki McLarenem 570 GT po torze Kielce - Miedziana Góra! Usiądź na fotelu kierowcy, uruchom niemal 4-litrowy silnik V8 i sprawdź osiągi brytyjskiego pojazdu podczas przejazdu po pętli toru!

McLaren 570 GT

Jazda McLarenem 570 GT to atrakcja, która zainteresuje każdego fana motoryzacji! Brytyjski supersamochód wyposażony jest w jednostkę napędową V8 o pojemności 3.8 L i mocy 570 koni mechanicznych. Sportowy McLaren rozpędza się od 0 do 100 km/h w ciągu zaledwie 3,4 sekundy, a jego prędkość maksymalna to niebagatelne 328 km/h!

Dane techniczne

McLaren 570 GT

Pojemność silnika

3.8 L V8

Moc

570 KM

Przyspieszenie od 0 do 100 km/h

3,4 sekundy

Prędkość maksymalna

328 km/h

Tor Kielce - Miedziana Góra

Kielecki tor wyścigowy Miedziana Góra istnieje już od przeszło 45 lat i po dziś dzień odbywają się na niej imprezy sportowe o zasięgu ogólnokrajowym. Tor jest wyposażony w asfaltową nawierzchnię o pętli długości ok. 1000 metrów. Trasa toru charakteryzuje się specyficznym, owalnym kształtem, który sprzyja szybkiej, technicznej jeździe.

Voucher na prezent

Chcesz podarować komuś bliskiemu garść pozytywnych wrażeń? Przejażdżka McLaren 570 GT na miejscu kierowcy to upominek, który ucieszy każdego miłośnika szybkich samochodów! Voucher prezentowy możesz zakupić już teraz, termin jego ważności to 365 dni od daty zakupu.

Bezpieczeństwo

Jazda McLaren 570 GT na Torze Kielce - Miedziana Góra to atrakcja, która odbywa się w obecności wykwalifikowanych pracowników obsługi na terenie profesjonalnego obiektu wyścigowego. Przed wyjazdem na tor każdy uczestnik odbywa obowiązkowe szkolenie z zasad bezpieczeństwa i podstaw obsługi pojazdu. W trakcie przejażdżki uczestnikowi towarzyszy wykwalifikowany instruktor, który zadba o bezpieczeństwo oraz przekaże wskazówki dotyczące techniki jazdy.

Jak wygląda realizacja?

  • Odwiedziny na torze Kielce - Miedziana Góra należy rozpocząć od rejestracji w biurze obsługi klienta, ulokowanym na terenie obiektu.
  • Czas oczekiwania na swoją kolej przejazdu uczestnicy powinni spędzić w bezpiecznej przestrzeni, oddalonej od płyty toru.
  • W trakcie oczekiwania na przejażdżkę uczestnicy mogą obserwować zmagania innych kierowców z torem Kielce - Miedziana Góra.
  • Voucher należy wykorzystać przed upływem terminu ważności, który wynosi 365 dni od dnia zakupu.
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: