Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Maserati GT S
  5. Jazda Maserati GT S - Tor Toruń

Jazda Maserati GT S - Tor Toruń

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005834

Miejsce realizacji

Moto Park Toruń, ul. Łukasiewicza 66, Toruń

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Maserati GT S - Tor Toruń

Lubisz adrenalinę płynącą z szybkiej jazdy samochodem? Przejażdżka za kierownicą sportowego Maserati GranTurismo MC Stradale to atrakcja, która z pewnością może Cię zainteresować! Usiądź na miejscu kierowcy, ruszaj na tor Toruń i sprawdź, jak poradzisz sobie z 460-konną bestią!

Maserati GT S

Jazda Maserati GranTurismo MC Stradale to atrakcja, która zapewni mnóstwo frajdy każdemu miłośnikowi motoryzacji! Włoski samochód sportowy został wyposażony w mocny, 460-konny silnik V8 o pojemności 4.7 L, który zapewnia doskonałe osiągi. GT S może rozpędzić się do prędkości nawet 300 km/h, a sprint 0 do 100 km/h zajmuje mu jedynie 4,7 sekundy! Trudno więc zaprzeczyć, że przejażdżka Maserati to doskonała atrakcja, która dostarczy niezapomnianych emocji! Zajmij miejsce kierowcy włoskiego pojazdu i sprawdź się podczas przejazdu po torze Toruń!

Dane techniczne

Maserati GT S

Pojemność silnika

4.7 L V8

Moc

460 KM

Przyspieszenie od 0 do 100 km/h

4,7 sekundy

Prędkość maksymalna

300 km/h

Tor Toruń

Tor Toruń oferuje świetną przestrzeń do sprawdzenia możliwości sportowego Maserati. Obiekt posiada betonową nawierzchnię, a okrążenie toru mierzy 1050 metrów długości oraz około 12 metrów szerokości. Trasa obiektu zadowoli zarówno miłośników prędkości, których ucieszą długie, proste odcinki, jak i ciasne, techniczne zakręty. Jeżeli masz ochotę na odbycie jazdy Maserati GT S, ulokowany tuż obok Torunia tor będzie idealnym miejscem!.

Voucher na prezent

Jazda Maserati GT S na torze Toruń to doskonały upominek dla miłośników mocnych wrażeń. Voucher prezentowy możesz zakupić w formie elektronicznej, wówczas otrzymasz go na swój adres e-mail lub papierowej, która zostanie dostarczona pod Twój adres!

Bezpieczeństwo

Przejażdżka Maserati GT S na torze Toruń odbywa się na terenie profesjonalnego toru wyścigowego Toruń z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Przed wyruszeniem na tor za kierownicą sportowego samochodu, należy odbyć obowiązkowy instruktaż z dziedziny zasad bezpieczeństwa oraz podstaw obsługi pojazdów. Podczas przejazdu oprócz uczestnika w samochodzie przebywać będzie instruktor, który zadba o bezpieczeństwo oraz przekaże wskazówki odnośnie techniki jazdy.

Jak wygląda realizacja?

  • Po dotarciu na teren toru Toruń udaj się do biura obsługi i dokonaj rejestracji.
  • W czasie oczekiwania na swoją przejażdżkę należy przebywać w bezpiecznym miejscu, które może zostać wyznaczone przez pracowników obsługi toru.
  • W trakcie oczekiwania na przejazd warto śledzić przejazdy innych uczestników, jednocześnie zapoznając się z trasą toru.
  • Voucher zachowuje ważność przez 365 dni od daty zakupu.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.