Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Maserati GT S
  5. Jazda Maserati GT S - Tor Słomczyn

Jazda Maserati GT S - Tor Słomczyn

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005832

Miejsce realizacji

Autodrom Słomczyn, Słomczyn 66, 05-600 Grójec

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Maserati GT S - Tor Słomczyn

Sprawdź możliwości sportowego Maserati GT S, wybierając się na pełną emocji przejażdżkę na fotelu kierowcy po profesjonalnym torze wyścigowym w Słomczynie! Jak radzi sobie 460-konny samochód wyposażony w silnik V8 i precyzyjny układ kierowniczy? Przetestuj jego możliwości, ruszając na pętle toru!

Maserati GT S

Maserati GT S jest wyposażone w jednostkę napędową V8 o pojemności 4.7 L i mocy maksymalnej 460 koni mechanicznych. Według danych samochód może rozpędzić się do prędkości 300 km/h, a osiągnięcie pierwszej “setki” na prędkościomierzu zajmuje mu jedynie 4,7 sekundy. Przekonaj się, jak poradzisz sobie na torze wyścigowym podczas jazdy Maserati GranTurismo MC Stradale po torze Słomczyn.

Dane techniczne

Maserati GT S

Pojemność silnika

4.7 L V8

Moc

460 KM

Przyspieszenie od 0 do 100 km/h

4,7 sekundy

Prędkość maksymalna

300 km/h

Tor Słomczyn

Podwarszawski Tor Słomczyn to obiekt, którego pętla toru mierzy 1200 metrów długości i około 10 metrów szerokości. Obiekt posiada nawierzchnię asfaltową, a na terenie autodromu znajduje się również trybuna, mogąca pomieścić 600 widzów.

Voucher na prezent

Poszukujesz interesującego pomysłu na upominek dla bliskiej osoby? Być może jazda Maserati GT S okaże się doskonałą propozycją nie tylko dla miłośników motoryzacji, ale także fanów skoków adrenaliny. Zamów voucher prezentowy, który zostanie Ci dostarczony w nowoczesnej formie elektronicznej lub (na życzenie) w wersji papierowej. Voucher traci ważność po upływie 365 dni od zakupu.

Bezpieczeństwo

Przejażdżka Maserati GT S na torze Słomczyn to bezpieczna atrakcja, która odbywa się na terenie profesjonalnego obiektu wyścigowego, który spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa. Rozpoczęcie przejażdżki poprzedzone jest odbyciem szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i podstaw obsługi pojazdów. Przejażdżka odbywa się pod czujnym okiem instruktora doskonalenia techniki jazdy, który zasiadając w fotelu pasażera, udziela uczestnikowi wskazówek dotyczących toru jazdy.

Jak wygląda realizacja?

  • Wybierz się na tor wyścigowy Słomczyn i dokonaj rejestracji jako uczestnik w biurze obsługi klienta.
  • Czas oczekiwania na swój przejazd możesz spędzić na obserwacji przejazdów innych uczestników po trasie słomczyńskiego toru, pozostając w bezpiecznym miejscu na uboczu.
  • Ważność voucher to 365 dni od daty dokonania transakcji.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.