Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Maserati GT S
  5. Jazda Maserati GT S - Tor Pszczółki

Jazda Maserati GT S - Tor Pszczółki

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005818

Miejsce realizacji

Autodrom Pomorze, ul. Żuławska 5, 83-032 Pszczółki

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Maserati GT S - Tor Pszczółki - Gdańsk

Sprawdź na własnej skórze, jakie odczucia generuje szybka przejażdżka sportowym Maserati GT S na miejscu kierowcy po pętli gdańskiego toru Pszczółki! Zobacz, jak przyspiesza 460-konny włoski samochód, wyposażony w silnik benzynowy V8 o pojemności 4.7 L!

Maserati GT S

Jazda Maserati GranTurismo MC Stradale zapewnia solidną dawkę adrenaliny, będąc przy tym doskonałą okazją do doskonalenia techniki jazdy! Zasiądź za kierownicą włoskiego pojazdu, ruszając na tor Pszczółki. GT S jest napędzany przez jednostkę V8 o pojemności 4.7 L, która generuje moc 460 KM. Pojazd może rozpędzić się do prędkości maksymalnej  300 km/h, a sprint od 0 do 100 km/h zajmuje mu jedynie 4,7 sekundy!

Dane techniczne

Maserati GT S

Pojemność silnika

4.7 L V8

Moc

460 KM

Przyspieszenie od 0 do 100 km/h

4,7 sekundy

Prędkość maksymalna

300 km/h

Tor Pszczółki - Gdańsk

Pomorski tor Pszczółki to obiekt, który powstał w 2017 roku i posiada asfaltową nawierzchnię, której okrążenie mierzy 1050 metrów długości. Pętla toru składa się z szybkich, prostych odcinków oraz ciasnych, technicznych zakrętów, które wymagają wysokich umiejętności jazdy.

Voucher na prezent

Jazda Maserati GT S na torze wyścigowym Pszczółki - Gdańsk z pewnością ucieszy każdego miłośnika motoryzacji. Zamów voucher prezentowy, który możesz otrzymać na swój adres e-mail w formie elektronicznej, bądź w dostarczonej do skrzynki pocztowej wersji papierowej. Ważność vouchera upływa po terminie 365 dni od daty jego zakupu.

Bezpieczeństwo

Przejażdżka Maserati GT S na torze Gdańsk - Pszczółki to w pełni bezpieczna atrakcja, która odbywa się pod czujnym okiem wykwalifikowanej kadry instruktorów. Rozpoczęcie przejażdżki jest poprzedzone odbyciem obowiązkowego szkolenia, podczas którego zapoznasz się z zasadami bezpieczeństwa oraz obsługi pojazdów. Podczas przejazdu wraz z uczestnikiem w samochodzie znajduje się wykwalifikowany instruktor, którego zadaniem jest dbałość o bezpieczeństwo na torze oraz udzielanie wskazówek odnośnie jazdy.

Jak wygląda realizacja?

  • Udaj się na tor Pszczółki i zarejestruj się jako uczestnik w biurze obsługi klienta.
  • Oczekuj na przejazd w bezpiecznym, oddalonym od pętli toru miejscu, które pozwoli Ci spędzić czas na obserwacji zmagań innych uczestników z trasą toru Pszczółki.
  • Voucher możesz wykorzystać w terminie 365 dni od zakupu.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.