Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Maserati GT S
  5. Jazda Maserati GT S - Tor Krzywa

Jazda Maserati GT S - Tor Krzywa

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005798

Miejsce realizacji

Tor Krzywa, Osła 1JA, 59-706 Osła

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Maserati GT S - Tor Krzywa - Wrocław

460 koni mechanicznych mocy płynącej z jednostki napędowej V8 o pojemności 4.7 L to generator niesamowitych odczuć, jakie towarzyszą przejażdżce za kierownicą sportowego Maserati GranTurismo MC Stradale na wrocławskim torze Krzywa!

Maserati GT S

Włoskie Maserati GT S oczekuje, aż zajmiesz miejsce kierowcy i ruszysz na pętlę wrocławskiego toru Krzywa. Samochód jest napędzany przez ośmiocylindrowy, widlasty silnik o pojemności 4.7 L, który generuje 460 KM mocy maksymalnej. Jazda Maserati GranTurismo MC Stradale to okazja, by na własnej skórze poczuć osiągi generowane przez pojazd o włoskim rodowodzie. Samochód może rozpędzić się do prędkości 300 km/h, a przyśpieszenie do 100 km/h zajmuje mu jedynie 4,7 sekundy!

Dane techniczne

Maserati GT S

Pojemność silnika

4.7 L V8

Moc

460 KM

Przyspieszenie od 0 do 100 km/h

4,7 sekundy

Prędkość maksymalna

300 km/h

Tor Krzywa - Wrocław

Tor Krzywa to obiekt, który posiada asfaltową nawierzchnię o okrążeniu mierzącym 1800 metrów długości nawet 16 metrów szerokości. Trasa składa się z wielu technicznych zakrętów oraz prostych, z których jeden odcinek mierzy 100 metrów długości.

Voucher na prezent

Poszukujesz nietuzinkowego prezentu dla miłośnika sportowych samochodów? Doskonałym upominkiem może być jazda Maserati GT S na wrocławskim torze wyścigowym Krzywa!. Zamów voucher prezentowy, który dostarczy obdarowanej osobie ogromnej dawki adrenaliny. Zakupiony voucher możesz otrzymać za pośrednictwem adresu mailowego w formie elektronicznej bądź do swojej skrzynki pocztowej w przypadku wersji papierowej.

Bezpieczeństwo

Przejażdżka Maserati GT S na torze Krzywa jest atrakcją, która odbywa się na zabezpieczonym obiekcie wyścigowym w obecności wykwalifikowanych instruktorów, którzy na bieżąco dbają o bezpieczeństwo. Rozpoczęcie przejażdżki jest poprzedzone odbyciem obowiązkowego szkolenia z zasad bezpieczeństwa oraz obsługi pojazdów. W czasie przejażdżki uczestnikowi towarzyszy wykwalifikowany instruktor doskonalenia techniki jazdy, którego zadaniem jest kontrola nad bezpieczeństwem na torze oraz udzielanie wskazówek dotyczących jazdy.

Jak wygląda realizacja?

  • Voucher możesz wykorzystać w czasie 365 dni od zakupu.
  • Wybierz się na tor wyścigowy Krzywa i udaj się do biura obsługi, by dokonać rejestracji jako uczestnik.
  • Oczekuj na swój przejazd w bezpiecznym miejscu, na przykład na oddalonym od pętli toru parkingu.
  • Podczas oczekiwania na przejażdżkę możesz umilić sobie czas, śledząc przejazdy innych uczestników po torze Krzywa.
Dowiedz się wiecej dzięki naszemu blogowi
Kobiety w F1. W 2023 roku rusza kobieca seria wyścigów „F1 Academy”

Począwszy od 2023 roku, Formuła 1 uruchomi kategorię wyścigów wyłącznie dla pań o nazwie “F1 Academy”. W ten sposób będzie rozwijała i przygotowywała młode kobiety do przejścia na wyższe poziomy rywalizacji. Chodzi tu m.in. o Serię W, Formułę 1, Formułę 2 i Formułę 3. W artykule przyglądamy się bliżej nowej akademii F1. Ponadto sprawdzamy, jak […] Więcej

Prezent na święta dla automaniaka

Szukasz pomysłu na prezent na święta dla automaniaka? Chcesz podarować mu coś związanego z motoryzacją, ale masz dość nieprzydatnych gadżetów? Sprawdź propozycje prezentów motoryzacyjnych, które dla Ciebie przygotowaliśmy! Prezent dla fana motoryzacji Na rynku można znaleźć wiele różnych produktów przeznaczonych dla fanów motoryzacji. Zwykle są to jednak oklepane gadżety, zupełnie nieprzydatne drobiazgi lub drogie, wymyślne […] Więcej

Pomysły na prezenty związane z motoryzacją. Gadżety, vouchery na przejażdżki – sprawdź nasz poradnik prezentowy!

Dla wielu z nas samochody i motocykle są czymś więcej, niż tylko środkami transportu — to pasja, hobby, a czasem nawet sposób na życie. Miłośnicy motoryzacji często poświęcają niezliczone godziny na dbanie o swoje pojazdy, planowanie tras i doskonalenie umiejętności za kierownicą. Właśnie dlatego prezenty związane z motoryzacją są doskonałym wyborem, jeśli chcesz obdarować kogoś, […] Więcej

Samochód na wodór. Jak działa auto z napędem wodorowym, ile kosztuje i czy jest bezpieczne?

Wyobraź sobie jazdę po autostradach samochodem tak zaawansowanym, że nie pozostawia po sobie nic poza parą wodną. Brzmi niewiarygodnie? W takim razie poznaj świat samochodów na wodór, czyli napędzanych wodorowymi ogniwami paliwowymi, które łączą w sobie wydajność rodem z science fiction i ekologiczne innowacje. Ale jak działają te futurystyczne maszyny? Jaka jest ich cena? No […] Więcej

2009-2023 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.