Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Maserati GT S
  5. Jazda Maserati GT S - Tor Bednary

Jazda Maserati GT S - Tor Bednary

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005782

Miejsce realizacji

Bednary Driving City, Bednary 17, 62-010 Bednary

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Maserati GT S - Tor Bednary - Gniezno

Masz ochotę na garść niezapomnianych emocji płynących z jazdy wyjątkowym supersamochodem? Zasiądź za kierownicą włoskiego Maserati GT S i sprawdź jego możliwości podczas przejażdżki po torze wyścigowym Bednary - Gniezno! Zobacz, jak przyspiesza 460-konne coupe wyposażone w ogromną jednostkę napędową V8!

Maserati GT S

Jazda Maserati GranTurismo MC Stradale to idealna atrakcja dla każdego, kto uwielbia motoryzację. Pod maską włoskiego samochodu drzemie silnik V8 o pojemności 4.7 L i mocy 460 koni mechanicznych. Duża moc oznacza doskonałe osiągi. Maserati rozpędza się od 0 do 100 km/h w czasie 4,7 sekundy, a jego prędkość maksymalna to 300 km/h! Czy musimy opowiadać dalej, aby udowodnić Ci, że przejażdżka Maserati to sposób na niezapomniane wrażenia? Zasiądź za kierownicą włoskiego samochodu sportowego i przetestuj jego możliwości w trakcie przejazdu po torze Bednary!

Dane techniczne

Maserati GT S

Pojemność silnika

4.7 L V8

Moc

460 KM

Przyspieszenie od 0 do 100 km/h

4,7 sekundy

Prędkość maksymalna

300 km/h

Tor Bednary - Gniezno

Tor Bednary to obiekt umiejscowiony w odległości około 35 kilometrów od centrum Poznania. Autodrom powstał na płycie dawnego lotniska, w związku z czym posiada solidną, betonową nawierzchnię. Trasa okrążenia toru mierzy 2500 metrów długości i składa się na nią kilka długich prostych (najdłuższa mierzy aż 500 metrów długości) oraz licznych zakrętów. Z tego względu Tor Bednary stanowi doskonałą propozycję zarówno dla miłośników wysokich prędkości, jak i zwolenników spokojniejszej, lecz technicznej jazdy!

Voucher na prezent

Jazda Maserati GT S na torze Bednary to pomysł na nietuzinkowy prezent dla osoby, która uwielbia sportowe samochody. Voucher prezentowy, który otrzymasz w formie elektronicznej lub papierowej, można wykorzystać w ciągu 365 dni od zakupu!

Bezpieczeństwo

Przejażdżka Maserati GT S na torze Bednary jest w pełni bezpieczną atrakcją, która realizowana jest na terenie w pełni profesjonalnego toru wyścigowego Bednary. Zanim zajmiesz miejsce za kierownicą sportowego samochodu, zapoznasz się z zasadami bezpieczeństwa oraz podstawami obsługi pojazdów podczas krótkiego, ale obowiązkowego szkolenia. W trakcie przejazdu samochodowego na miejscu pasażera zasiądzie wykwalifikowany instruktor, którego zadaniem będzie udzielanie wskazówek dotyczących jazdy oraz dbałość o bezpieczeństwo na torze.

Jak wygląda realizacja?

  • Ważność vouchera to okres 365 dni od daty zakupu.
  • Odwiedziny na torze Bednary - Gniezno należy rozpocząć od wizyty (wraz z voucherem) w biurze obsługi w celu dokonania rejestracji.
  • Czas oczekiwania na swój przejazd spędź w bezpiecznym miejscu, wskazanym przez pracowników obsługi toru.
  • Czekając na przejażdżkę, możesz obserwować zmagania innych uczestników z trasą toru.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.