Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Dodge Viper SRT-10
  5. Jazda Dodge Viper SRT-10 - Tor Poznań

Jazda Dodge Viper SRT-10 - Tor Poznań

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005025

Miejsce realizacji

Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3-2, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Dodge Viper SRT-10 na Torze Głównym w Poznaniu

Jazda za kierownicą Dodge Viperem SRT-10 to marzenie wielu miłośników amerykańskiej motoryzacji. Jazda Dodgem odbywa się podczas całodniowej imprezy motoryzacyjnej, na której będzie można zobaczyć również inne modele sportowych i luksusowych aut. Przejazd jest realizowany w towarzystwie doświadczonego instruktora, który czuwa nad bezpieczeństwem z miejsca pasażera. Po zakończonym przejeździe uczestnik może przyglądać się zmaganiom pozostałych uczestników i podziwiać inne auta dostępne na imprezie.

Dodge Viper SRT-10

Dodge Viper SRT-10 to amerykański klasyk o dobrych osiągach. Zachwyca nie tylko swoimi parametrami, lecz także designem. To auto dwuosobowe, więc poza osobą obdarowaną, w aucie usiądzie instruktor. Dodge Viper był produkowany w trzech generacjach od 1991 do 2017 roku. Model SRT-10 o mocy 500 KM z silnikiem V10 o pojemności 8,2 litra, to prawdziwy tytan wśród sportowych perełek. Jazda nim dostarczy ogromnej dawki adrenaliny i motoryzacyjnych emocji.

Parametry techniczne

  • silnik: V10
  • pojemność: 8.2 l
  • moc: 500 KM
  • przyspieszenie 0-100 km/h: 3.8 s
  • prędkość maksymalna: 315 km/h

Tor Główny Poznań

Tor główny w Poznaniu należy do największych obiektów wyścigowych w Polsce. Położony jest na terenie dawnego lotniska Ławica. Jego nitka wynosi 4100 m i stwarza doskonałe możliwości do szybkiej jazdy sportowym autem. Swoje umiejętności na tym torze wyścigowym trenowali różni znani kierowcy, np. Lewis Hamilton czy Michael Schumacher. Atrakcyjna i rozbudowana infrastruktura obiektu oraz bogata oferta wydarzeń sprawiają, że tor bez wątpienia jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda Dodgem SRT-10 jest realizowana podczas imprezy motoryzacyjnej na zamkniętym torze wyścigowym. Nad bezpieczeństwem czuwa sztab wyszkolonych ludzi, a obok uczestnika, który zajmie miejsce kierowcy, będzie siedział doświadczony instruktor. Przed realizacją zapoznaje on uczestnika z samochodem oraz obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Świetny stan techniczny nawierzchni oraz aktualne przeglądy obiektu zapewniają bezpieczną jazdę. Oprócz tego każdy przejazd odbywa się według ustalonej kolejności, dzięki czemu nie dochodzi do kolizji z innymi samochodami.

Jak wygląda realizacja?

- Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

- Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.