Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda bolidami
  4. Jazda bolidem formuły Jedi
  5. Jazda bolidem formuły Jedi - Tor Pszczółki

Jazda bolidem formuły Jedi - Tor Pszczółki

Wybierz lokalizację:
Tor Pszczółki - Gdańsk - kliknij, aby zmienić
Cena: 659 zł

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: G0002783

Miejsce realizacji

Tor Pszczółki. Autodrom Pomorze, Żuławska 5

Czas trwania

Uczestnik odbędzie krótkie szkolenie z bezpieczeństwa. Przejedzie także 1 okrążenie zapoznawcze samochodem osobowym w towarzystwie instruktora. Następnie przejedzie 4 okrążenia Formułą JEDI.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14-dniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej podeszwie.

Sezon

Atrakcja realizowana sezonowo.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Formuła 1 to jedno z najważniejszych wydarzeń dla wielu miłośników motoryzacji. Dzięki jeździe bolidem formuły Jedi na Torze Pszczółki w Gdańsku będziesz mógł poczuć się jak zawodowy kierowca i doświadczyć ogromnej dawki adrenaliny jaka towarzyszy kierowcom podczas tych prestiżowych zawodów!

Formuła Jedi

Formuła Jedi produkowana jest przez markę Jedi odpowiedzialną za produkcję samochodów wyścigowych. Ich pierwsza formuła powstała już prawie 40 lat temu!

Formuła Jedi jest bolidem, który niejednokrotnie zdobywał mistrzostwa na całym świecie. Nie ma się co dziwić, skoro prędkość 100 km/h zdobywa w 3,7 sekundy. Pojemność silnika tego samochodu to 919 cm³, a za jego kierownicą będziesz mógł osiągnąć prędkość maksymalną sięgającą 180 km/h!

Parametry techniczne

Dane techniczne

Formuła Jedi

Prędkość maksymalna

180 km/h

Moc

130 KM

Pojemność silnika

919 cm³

Przyspieszenie do 100 km/h

3,7s

Tor Pszczółki

Tor Pszczółki mieści się na terenie Pomorskiego Ośrodka Ruchu Drogowego - Autodrom Pomorze. Funkcjonuje on od 2015 roku i przyciąga wielu fanów motoryzacji. 

Tor Pszczółki ma wiele atutów- znajduje się na nim sygnalizacja świetlna i system pomiaru czasu, a także położony jest w świetnej lokalizacja, ponieważ oddalony jest zaledwie 25 kilometrów od Gdańska.

Nitka toru liczy 1047 metrów długości i 20 metrów szerokości, znajdują się na niej liczne zakręty i prosta o długości 300 metrów, na której będziesz miał okazję sprawdzić przyspieszenie Formuły Jedi. Asfaltowa nawierzchnia toru gwarantuje komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy.

Voucher na prezent

Po dokonaniu zakupu otrzymasz na swoją skrzynkę mailową voucher, który jest idealnym pomysłem na prezent! Jeśli zamówiłeś voucher w formie tradycyjnej z wysyłką, będzie on elegancko zapakowany w kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo 

Jazda bolidem formuły Jedi na Torze Pszczółki w Gdańsku poprzedzona będzie szkoleniem z zasad bezpieczeństwa oraz obsługi pojazdu. 

Podczas jazdy będziesz pod czujnym okiem doświadczonego instruktora, który będzie do Twojej dyspozycji w razie jakichkolwiek wątpliwości. Udzieli Ci on też niezbędnych wskazówek dotyczących samochodu, abyś mógł wykorzystać jego całkowity potencjał. 

Jak wygląda realizacja?

  • Jazda bolidem formuły Jedi na Torze Pszczółki w Gdańsku realizowana jest w sezonie wiosenno-letnim. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany terminu jazdy ze względu na wystąpienie złych warunków atmosferycznych.

  • Czas trwania jazdy bolidem formuły Jedi na Torze Pszczółki w Gdańsku  zależny jest od wybranej konfiguracji podczas składania zamówienia (liczba okrążeń i poziom doświadczenia kierowcy);

  • Zalecany czas przybycia na miejsce to 1h przed rozpoczęciem eventu;

  • Po przyjeździe na Tor Pszczółki w Gdańsku, należy skierować się do biura obsługi, gdzie zostanie odebrany od Państwa voucher oraz dokonana rejestracja, a następnie zostaną Państwo pokierowani w odpowiednie miejsce, gdzie należy zaczekać na swoją kolej przejazdu.

Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: