1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Aston Martinem V8 Vantage
  5. Jazda Aston Martinem V8 Vantage - Tor Krzywa

Jazda Aston Martinem V8 Vantage - Tor Krzywa

Wybierz lokalizację:
Ilość okrążeń: 4 okrążenia
Cena: 1339 zł
Darmowa wymiana
Voucher w minutę na e-mail
Darmowa dostawa od 200 zł
14 dni na zwrot

Numer ref: 00004348

Miejsce realizacji

Tor Krzywa, Osła 1JA, 59-706 Osła

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Aston Martinem V8 Vantage na Torze Krzywa - Wrocław

Aston Martin V8 Vantage to samochód sportowy o charakterystycznej linii nadwozia i luksusowym wnętrzu. Teraz jest w zasięgu Twojej ręki! Zarezerwuj jazdę już dziś i przeżyj niesamowite motoryzacyjne emocje podczas eventu, organizowanego na terenie profesjonalnego toru wyścigowego!

Aston Martin V8 Vantage

Aston Martin Vantage to model samochodu sportowego, który produkowany jest w Wielkiej Brytanii od 2005 roku. Jako prototyp zadebiutował już w 2003 roku podczas Detroit Motor Show. Wersja o mocy 426 koni mechanicznych produkowana jest od 2007 roku. Aston Martin V8 Vantage wyposażony jest w 6-biegową skrzynię biegów Sportshift Transmission. Jest to manualna skrzynia biegów, którą obsługuje się za pomocą manetek umieszczonych przy kierownicy. Dzięki temu rozwiązaniu, czas zmiany biegów skrócił się niemal trzykrotnie!

Parametry techniczne

Dane techniczne

Aston Martin V8 Vantage

Prędkość maksymalna

290 km/h

Moc

426 KM

Pojemność silnika

4,8 l V8

Przyspieszenie do

100 km/h

4,7 s

Tor Krzywa

Tor Krzywa to jeden z najnowocześniejszych torów wyścigowych w kraju, który powstał na terenie niedawno zamkniętego Toru Pixers Ring. Położony jest w miejscowości Osła, oddalonej około około 18 kilometrów od Bolesławca, 35 kilometrów od Legnicy i 100 kilometrów od Wrocławia. Na Torze Krzywa - Wrocław regularnie odbywają się eventy motoryzacyjne, na których można przetestować supersamochody, a także organizowane są liczne szkolenia, treningi driftu oraz Szkolenia Bezpiecznej Jazdy, podczas których można podszkolić swoje umiejętności jazdy i panowanie nad samochodem w trudnych warunkach. Pętla Toru Krzywa - Wrocław ma 1800 metrów długości, natomiast jego szerokość waha się od 8 do 16 metrów. Podczas jednego okrążenia czeka na kierowców 11 zakrętów (6 w prawo i 5 w lewo) oraz prosta o długości 100 metrów, która pozwala na weryfikację przyspieszenia pojazdu.

Voucher na prezent

Po dokonaniu zakupu otrzymasz na swoją skrzynkę mailową voucher, który jest idealnym pomysłem na prezent dla każdego fana szybkich aut sportowych! W przypadku zamówienia vouchera tradycyjnego z wysyłką, będzie on przez nas zapakowany w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda Aston Martinem V8 Vantage odbywa się na terenie profesjonalnego toru wyścigowego Krzywa - Wrocław, który jest idealnie przystosowany do jazdy superszybkimi autami sportowymi. Jego asfaltowa nawierzchnia gwarantuje komfort podczas jazdy i idealną przyczepność do podłoża.

Jak wygląda realizacja?

  • Jazda Aston Martinem V8 Vantage na Torze Krzywa - Wrocław realizowana jest w sezonie wiosenno-letnim. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany terminu jazdy, w przypadku wystąpienia intensywnych opadów atmosferycznych w dniu realizacji vouchera;
  • Czas trwania jazdy Aston Martinem V8 Vantage na Torze Krzywa - Wrocław zależny jest od wybranej konfiguracji podczas składania zamówienia (liczba okrążeń i poziom doświadczenia kierowcy).
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: