Strona główna Koszyk
Szukaj
 1. Go-Racing
 2. Jazda
 3. Pojedynki pojazdów
 4. Ferrari F430 vs Nissan GTR
 5. Ferrari F430 vs Nissan GTR - Tor Toruń

Ferrari F430 vs Nissan GTR - Tor Toruń

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00004117

Miejsce realizacji

Moto Park Toruń, ul. Łukasiewicza 66, Toruń

Czas trwania

Zależy od długości toru, ilości wybranych okrążeń oraz umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Ferrari F430 vs Nissan GTR po torze w Toruniu

Jazda porównawcza Ferrari F430 kontra Nissan GTR na Torze Toruń to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji. Przejazd każdym z aut w roli kierowcy dostarczy ogromnej dawki adrenaliny i będzie niezapomnianym przeżyciem. Osoba realizująca swoje marzenie, po wcześniejszej rezerwacji bierze udział w evencie motoryzacyjnym. Tego typu imprezy odbywają się w okresie wiosenno-letnim i stanowią świetną okazję, aby zobaczyć inne popularne samochody. Podczas realizacji na miejscu pasażera usiądzie instruktor, który na bieżąco będzie udzielał cennych wskazówek.

Ferrari F430

Ferrari F430 jest następcą słynnego modelu Modena. Jego nazwa została zaczerpnięta od pojemności silnika - 4,3 l. Mimo że produkcja wozu zakończyła się w roku 2009, to wciąż określany jest mianem najlepszego seryjnego pojazdu na świecie. Ferrari F430 wyposażono w silnik V o mocy 490 KM, dzięki czemu samochód do pierwszej setki rozpędza się w zaledwie 4 sekundy!

PARAMETRY

Silnik: 4.3 l V8

Moc: 490 KM

Przyspieszenie 0-100 km/h: 4 s

Prędkość maksymalna: 315 km/h

Napęd: tylny

Nissan GTR

Nissan GTR to japoński samochód, który wszedł na rynek motoryzacyjny w 2007 roku. Zdobył kilka tytułów, m.in. International Car of the Year 2009, World Performance Car 2009, a także Supercar of the Year według „Top Gear”. Jego pojemny silnik V6 Twin Turbo 3,8 l potrafi wygenerować moc 485 KM, dzięki której auto do pierwszej setki rozpędza się w zaledwie 3,5 sekundy.  Nissan GTR potrafi pokonać podczas startu potężne Lamborghini Aventador, a wszystko dzięki wyposażeniu w udoskonalony system Lunch Control.

PARAMETRY

 • Silnik: 3.8 l V6
 • Moc: 485 KM
 • Przyspieszenie 0-100 km/h: 3,5 s
 • Prędkość maksymalna: 311 km/h
 • Dwusprzęgłowa skrzynia biegów

Tor Toruń

Tor Toruń jest certyfikowanym ośrodkiem doskonalenia techniki jazdy, który stworzono z myślą o wyścigach, szkoleniach oraz treningach. Obiekt posiada 6 płyt poślizgowych i asfaltowy tor wyścigowy o nitce długości 1 km oraz torem asfaltowo-szutrowym, który wykorzystywany jest do przejazdów rajdowych. Doskonałe warunki jezdne toru najlepiej sprawdzić osobiście podczas jazdy sportowym autem. W okolicy obiektu znajduje się również miejsce do grillowania, kort tenisowy oraz pole do paintballa. Takie udogodnienia sprawiają, że jest to miejsce chętnie odwiedzane nie tylko przez lokalnych miłośników motoryzacji, lecz także tych z całej Polski.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy odbywają się na terenie zamkniętych torów wyścigowych. Każdą realizację poprzedza krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa obowiązujących na miejscu. Jazda za kierownicą sportowego samochodu odbywa się w obecności doświadczonego instruktora — kierowcy wyścigowego. Zajmuje on miejsce pasażera i dba o prawidłowy i bezpieczny przebieg realizacji. Równa, doskonała nawierzchnia gwarantuje wysoki komfort jazdy i bezpieczeństwo przejazdu. Tor wyposażony jest w bariery energochłonne, które w razie kolizji zatrzymują pojazd.

Jak wygląda realizacja?

 • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.
 • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt, oglądając przejazdy innych uczestników.
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: