Jazda Mini Monster Truck – Warszawa

WARTO WIEDZIEĆ

365 dni na realizację
darmowy zwrot lub wymiana
darmowa dostawa
14 dni na zwrot
99,3% trafionych prezentów

249,00 zł

Dostawa [ czytaj więcej ]
PŁATNOŚĆ
PŁATNOŚĆ
Opinie
5/5 
1

Jazda Mini Monster Truck – dziecko w roli kierowcy

Twoje dziecko jest miłośnikiem czterech kółek? Rośnie Ci w rodzinie wielki fan motoryzacji? Wręczając ten prezent spełnisz marzenia o przejażdżce potworem na 1,5 metrowych kołach! Jazda Monster Truck dla najmłodszych to szczególny prezent, który pozwoli nie tylko na zapoznanie się z pojazdem ale również na wcielenie się w rolę kierowcy. Atrakcja przeznaczona jest dla dzieci w wieku 6-18 lat oraz jednego opiekuna, a w samochodzie zasiada również instruktor, który czuwa nad przebiegiem realizacji.

Parametry techniczne

Koła Monster Trucka
 • szerokość: 600 mm
 • wysokość: 1600 mm
 • ciężar: 300 kg/szt.
 • opony: 23.1 – 26 ''
Podstawowe dane techniczne pojazdu
 • wysokość: 3,5 m
 • długość: 6 m
 • szerokość: 2,8 m
 • ciężar: ok. 5 ton
 • blokady mostów i skrzyni
 • wspomaganie hydrauliczne z siłownikiem

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda Monster Truck realizowana jest na specjalnie przygotowanym terenie, wolnym od ruchu samochodowego. Pojazd został skonstruowany tak, by umożliwić jego poprowadzenia najmłodszym kierowcom. Monster wyposażony jest w specjalne fotele, pedał hamulca oraz dźwignię gazu dla instruktora, a także mechanizmy umożliwiające dostosowanie prędkości przejazdu do wieku oraz umiejętności uczestnika. Przed realizacją każdy uczestnik weźmie udział w krókim szkoleniu, a podczas przejażdżki miejsce pasażera zajmie instruktor, który zadba o bezpieczeństwo i udzieli cennych rad.

Jak wygląda realizacja

 • Po przybyciu na teren realizacji należy okazać ważny voucher prezentowy
 • Każdy uczestnik bierze udział w krótkim szkoleniu
 • Dziecko pokona wyznaczoną trasę za kierownicą Monster Trucka, w towarzystwie instruktora i opcjonalnie jednego opiekuna.
Czas trwania
15 minut jazdy
Obowiązujący strój
Dowolny, najlepiej taki, który można ubrudzić (zwłaszcza obuwie).
Usiądź jako
Kierowca
Dodatkowe informacje
W atrakcji bierze udział dziecko (6-18 lat) wraz z opiekunem. Jazdy odbywają się w weekendy. Przejażdżka jest poprzedzona krótkim szkoleniem zapoznawczym.
Pogoda
Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.
Informacje dla oglądających
Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.
Ważność vouchera
Voucher zakupiony w naszym serwisie jest ważny 365 dni od daty zamówienia, z wyłączeniem jazd sezonowych zależnych od pogody, które są ważne jeden pełny sezon.
Wymagania
Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy. Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym terminem wyprzedzenia.
Lokalizacja
Gassy 26a, Konstancin-Jeziorna, około 25 km od centrum Warszawy
Oceń 5/5
2021-03-31
Prezent dla chrześniaka

"Jazdę mini monster truck zakupiłam dla swojego chrześniaka z okazji urodzin. Młody już od małego interesuje się motoryzacją a ten prezent sprawił mu na prawdę mnóstwo frajdy, teraz nie daje mi spokoju swoimi opowieściami o tym jak było :)"

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Jazda Mini Monster Truck – Warszawa

Jazda Mini Monster Truck – Warszawa

Jazda Monster Truck to trakcja idealna dla nastoletniego miłośnika czterech kółek! Dziecko wraz z opiekunem i instruktorem pokona wyznaczoną trasę przejazdu na specjalnie rzygotowanym torze. Najważniejsze w tym wszystkim jest fakt, że to właśnie najmłodszy będzie kierowcą podczas tej jazdy. Prowadzenie 5-cio tonowego pojazdu to nie lada wyzwanie dla każdego fana motoryzacji!

Podobne prezenty

Jak to działa?

Voucher

Jak wygląda voucher?

Darmowa dostawa

Na zakupy powyżej 200 zł

Blog

Poznaj nasz serwis bliżej