Jazda Monster Truck

WARTO WIEDZIEĆ

365 dni na realizację
darmowy zwrot lub wymiana
darmowa dostawa
14 dni na zwrot
99,3% trafionych prezentów

249,00 zł

Dostawa [ czytaj więcej ]
PŁATNOŚĆ
PŁATNOŚĆ
Opinie
4.5/5 
4

Jazda Monster Truck

Jazda Monster Truck to atrakcja dla największych miłośników motoryzacji. Nie na codzień można bowiem zasiąść we wnętrzu tak potężnej maszyny, która waży nawet 5 ton! Monster Truck to pojazd zbudowany od podstaw lub na bazie innego pick-upa, a jego wymiary zaimponują nawet najbardziej wymagającym kierowcom. Każdy uczestnik przed przystąpieniem do jazdy weźmie udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa oraz obsługi pojazdu, a następnie przekona się o jego mocy podczas jazdy na specjalnie przygotowanym torze. Jeżeli planujesz zakup vouchera dla osoby, która nie posiada ważnego prawa jazdy, wybierz opcję przejażdżki jako pasażer. W przypadku jazdy dla dwóch osób czas przejazdu dzielony jest między uczestników.

Parametry techniczne

Koła Monster Trucka

 • szerokość: 600 mm
 • wysokość: 1600 mm
 • ciężar: 300 kg/szt.
 • opony: 23.1 – 26 ''

Podstawowe dane techniczne pojazdu

 • wysokość: 3,5 m
 • długość: 6 m
 • szerokość: 2,8 m
 • ciężar: ok. 5 ton
 • blokady mostów i skrzyni
 • wspomaganie hydrauliczne z siłownikiem

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Lokalizacja

Na potrzeby jazdy Monster Truckiem przygotowana została specjalna trasa, na której występują liczne wzniesienia, fragmenty piaszczyste lub błotne. Jazdy realizowane są w 3 lokalizacjach (należy dokonać wyboru w trakcie zakupu).

 • Warszawa (ok. 25 km od centrum Warszawy - Konstancin Jeziorna)
 • Katowice (Jana III Sobieskiego 51, Jaworzno)
 • Poznań (okolice, dokładne miejsce ustalane podczas rezerwacji)

Bezpieczeństwo

Jazda Monster Truck realizowana jest na specjalnie przygotowanym terenie, wolnym od ruchu samochodowego. Udział w jeździe za kierownicą pojazdu mogą wziąć wyłącznie osoby pełnoletnie, posiadające ważne prawo jazdy kat. B. Osoby poniżej 18 roku mogą skorzystać z atrakcji jadąc jako pasażer. Przed jazdą instruktor wyjaśnia sposób obsługi maszyny i zasad panujących na terenie. Ponadto podczas przejazdu instruktor zajmuje miejsce pasażera, monitorując prawidłowy przebieg atrakcji, służąc radą i pomocą w razie jakichkolwiek trudności.

Jak wygląda realizacja

 • Po przybyciu na teren realizacji należy okazać ważny voucher prezentowy
 • Każdy uczestnik bierze udział w krótkim szkoleniu
 • Osoba obdarowana prezentem pokona wymagającą trasę, za kierownicą lub na miejscu pasażera Monster Trucka, w towarzystwie intruktora
 • W przypadku jazdy dla dwojga, osoby obdarowane pokonają wyznaczoną trasę, dzieląc się swoim czasem wg własnych potrzeb
Czas trwania
Zależy od wybranej opcji
Obowiązujący strój
Zalecamy komfortowe ubranie, mogące ulec zabrudzeniu. W przypadku deszczu zalecamy nieprzemakalne obuwie terenowe.
Usiądź jako
kierowca
Dodatkowe informacje
Rezerwacji należy dokonać z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana terminu realizacji możliwa jest nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.
Pogoda
Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.
Informacje dla oglądających
Zachęcamy do przybycia z osobami towarzyszącymi, mogącymi obserwować całą zabawę z bezpiecznej odległości.
Ważność vouchera
Voucher zakupiony w naszym serwisie jest ważny 365 dni od daty zamówienia, z wyłączeniem jazd sezonowych zależnych od pogody, które są ważne jeden pełny sezon.
Wymagania
Jazda za kierownicą dla osób powyżej 18 roku życia, wymagane prawo jazdy kat. B oraz bezwzględna trzeźwość. Osoby niepełnoletnie lub bez prawa jazdy mogą zrealizować prezent wyłącznie w fotelu pasażera.
Lokalizacja
Teren Żwirowni „Duda”, wjazd od ulicy: Polna, 62-060 Rybojedzko
Oceń 5/5
2022-11-28
Dobra jazda

"Dzieki instruktorowi Damianowi całkowicie się wyluzowałam i jazda z nim była czystą przyjemnością. Polecam każdemu instruktora Damiana ????"

Oceń 5/5
2021-04-16
Potwór!

"Jazda takim wielkim potworem jak Monster Truck to niezapomniana przygoda! Dostałem w prezencie od siostry i jestem mega zadowolony z jazdy! "

Oceń 3/5
2021-03-31
Monster Truck

"Jazdę Monster Truck otrzymałam jako prezent, na prawdę byla to swietna zabawa i możliwosć doswiadczenia przejazdu innym samochodem niż te które jeżdzą po drogach, nie byl to też lekki orzech do zgryzienia ale zdecydowanie polecam!"

Oceń 5/5
2021-03-31
Monster Truck

"Jazdę Monster Truck otrzymałam jako prezent, na prawdę byla to swietna zabawa i możliwosć doswiadczenia przejazdu innym samochodem niż te które jeżdzą po drogach, nie byl to też lekki orzech do zgryzienia ale zdecydowanie polecam!"

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Jazda Monster Truck

Jazda Monster Truck

Jazda za kierownicą lub jako pasażer Monster Truck to atrakcja dla największych miłośników motoryzacji. Nie na codzień można bowiem prowadzić tak potężną maszynę, która waży nawet 5 ton! Monster Truck to pojazd zbudowany od podstaw lub na bazie innego pick-upa a jego wymiary zaimponują nawet najbardziej wymagającym kierowcom.

Podobne prezenty

Jak to działa?

Voucher

Jak wygląda voucher?

Darmowa dostawa

Na zakupy powyżej 200 zł

Blog

Poznaj nasz serwis bliżej