Jazda Mini Monster Truck – Warszawa

WARTO WIEDZIEĆ

365 dni na realizację
darmowy zwrot lub wymiana
darmowa dostawa
14 dni na zwrot
99,3% trafionych prezentów

249,00 zł

Dostawa [ czytaj więcej ]
PŁATNOŚĆ
PŁATNOŚĆ
Opinie
5/5 
1

Jazda Mini Monster Truck – dziecko w roli kierowcy

Twoje dziecko jest miłośnikiem czterech kółek? Rośnie Ci w rodzinie wielki fan motoryzacji? Wręczając ten prezent spełnisz marzenia o przejażdżce potworem na 1,5 metrowych kołach! Jazda Monster Truck dla najmłodszych to szczególny prezent, który pozwoli nie tylko na zapoznanie się z pojazdem ale również na wcielenie się w rolę kierowcy. Atrakcja przeznaczona jest dla dzieci w wieku 6-18 lat oraz jednego opiekuna, a w samochodzie zasiada również instruktor, który czuwa nad przebiegiem realizacji.

Parametry techniczne

Koła Monster Trucka
 • szerokość: 600 mm
 • wysokość: 1600 mm
 • ciężar: 300 kg/szt.
 • opony: 23.1 – 26 ''
Podstawowe dane techniczne pojazdu
 • wysokość: 3,5 m
 • długość: 6 m
 • szerokość: 2,8 m
 • ciężar: ok. 5 ton
 • blokady mostów i skrzyni
 • wspomaganie hydrauliczne z siłownikiem

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda Monster Truck realizowana jest na specjalnie przygotowanym terenie, wolnym od ruchu samochodowego. Pojazd został skonstruowany tak, by umożliwić jego poprowadzenia najmłodszym kierowcom. Monster wyposażony jest w specjalne fotele, pedał hamulca oraz dźwignię gazu dla instruktora, a także mechanizmy umożliwiające dostosowanie prędkości przejazdu do wieku oraz umiejętności uczestnika. Przed realizacją każdy uczestnik weźmie udział w krókim szkoleniu, a podczas przejażdżki miejsce pasażera zajmie instruktor, który zadba o bezpieczeństwo i udzieli cennych rad.

Jak wygląda realizacja

 • Po przybyciu na teren realizacji należy okazać ważny voucher prezentowy
 • Każdy uczestnik bierze udział w krótkim szkoleniu
 • Dziecko pokona wyznaczoną trasę za kierownicą Monster Trucka, w towarzystwie instruktora i opcjonalnie jednego opiekuna.
Czas trwania
15 minut jazdy
Obowiązujący strój
Dowolny, najlepiej taki, który można ubrudzić (zwłaszcza obuwie).
Usiądź jako
Kierowca
Dodatkowe informacje
W atrakcji bierze udział dziecko (6-18 lat) wraz z opiekunem. Jazdy odbywają się w weekendy. Przejażdżka jest poprzedzona krótkim szkoleniem zapoznawczym.
Pogoda
Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.
Informacje dla oglądających
Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.
Ważność vouchera
Voucher zakupiony w naszym serwisie jest ważny 365 dni od daty zamówienia, z wyłączeniem jazd sezonowych zależnych od pogody, które są ważne jeden pełny sezon.
Wymagania
Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy. Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym terminem wyprzedzenia.
Lokalizacja
Gassy 26a, Konstancin-Jeziorna, około 25 km od centrum Warszawy
Oceń 5/5
2021-03-31
Prezent dla chrześniaka

"Jazdę mini monster truck zakupiłam dla swojego chrześniaka z okazji urodzin. Młody już od małego interesuje się motoryzacją a ten prezent sprawił mu na prawdę mnóstwo frajdy, teraz nie daje mi spokoju swoimi opowieściami o tym jak było :)"

  Napisz swoją opinię !

  Napisz opinię

  Jazda Mini Monster Truck – Warszawa

  Jazda Mini Monster Truck – Warszawa

  Jazda Monster Truck to trakcja idealna dla nastoletniego miłośnika czterech kółek! Dziecko wraz z opiekunem i instruktorem pokona wyznaczoną trasę przejazdu na specjalnie rzygotowanym torze. Najważniejsze w tym wszystkim jest fakt, że to właśnie najmłodszy będzie kierowcą podczas tej jazdy. Prowadzenie 5-cio tonowego pojazdu to nie lada wyzwanie dla każdego fana motoryzacji!

  Jak to działa?

  Voucher

  Jak wygląda voucher?

  Darmowa dostawa

  Na zakupy powyżej 200 zł

  Blog

  Poznaj nasz serwis bliżej