1. Go-Racing
  2. Okazje
  3. Prezent na mikołajki

Prezent na mikołajki - strona 5

Okres około świąteczny to czas, kiedy jesteśmy zabiegani i nie zawsze mamy czas na chodzenie po sklepach w poszukiwaniu upominków. Wybór ciekawego prezentu na mikołaja dla niego może nie być prosty, szczególnie, że ofert w sklepach jest bardzo wiele. Jeśli szukasz czegoś oryginalnego na prezent na mikołajki dla faceta, możesz śmiało zainspirować się ofertą Go-racing i wybrać niezapomniany przejazd sportowym autem lub zorganizować wyjazd samochodem terenowym OFF ROAD. W tym miejscu znajdziesz wiele inspirujących pomysłów na prezent dla niego na mikołajki w formie niezapomnianego przeżycia motoryzacyjnego, które zapada w pamięci na długo. Podaruj emocje na prezent na mikołajki dla niego i spełnij jedno z jego marzeń! 
Czytaj więcej
Filtry
Pokaż więcej produktów

Prezent na mikołajki dla niego

Jazda samochodem sportowym na torze wyścigowym to dobry pomysł na prezent dla niego na mikołajki. Szczególnie, jeśli jest fanem motoryzacji. Zapach palonej gumy, dużo adrenaliny i emocje, których ciężko jest doświadczyć na co dzień – taki prezent na mikołaja dla faceta będzie na pewno czymś oryginalnym i przyniesie wiele bezcennych wspomnień. Docenią go szczególnie fanatycy motoryzacji i osoby, które lubią próbować nowych rzeczy. W ofercie Go-racing dostępnych jest wiele sportowych aut oraz duży wybór lokalizacji. Na pewno ułatwi to podjęcie decyzji odnośnie prezentu na mikołajki dla niego, ponieważ zwiększa to szanse na wybranie konkretnego miejsca i samochodu.   

Prezent na mikołaja dla faceta – nietypowy

Jaki prezent na mikołaja dla faceta wybrać z oferty Go-racing? Najlepszą opcją jest wybranie takiego modelu samochodu, który jest jego ulubionym. Twój facet często ogląda wyścigi Formuły 1? Możesz zaskoczyć go voucherem na przejazd Formułą 1 w Szwecji – taki prezent na mikołaja dla faceta będzie na pewno niezapomnianym przeżyciem. Tor Anderstorp był dotychczas niedostępny dla wszystkich, natomiast dzięki tej atrakcji osoba obdarowana będzie miała okazję przeżyć niezapomnianą przygodę i spełnić marzenie o jeździe Formułą 1.

Innym, też dosyć nietypowym prezentem na mikołaja dla faceta jest przejażdżka amfibią wojskową. Będzie to nie lada wyzwanie dla wszystkich miłośników militariów. Przejazd realizowany jest amfibią gąsienicową Volvo BV202, która została skonstruowana na zamówienie szwedzkiej armii.  

Prezent na mikołajki dla faceta – jazda OFF ROAD

Dla osoby, która nie boi się nowych wyzwań i od jazdy po torze woli dzikie tereny, fajnym pomysłem na prezent będzie voucher na przejazd autem terenowym. W ofercie Go-racing dostępnych jest wiele lokalizacji, od których zależy długość trasy, teren oraz model samochodu terenowego. Prezent na mikołajki dla faceta w takiej formie na pewno spodoba się żądnym przygód śmiałkom. Dzięki takiej atrakcji sprawisz, że osoba, która ją zrealizuje będzie miło wspominać ten dzień. Jazda OFF ROAD jako prezent na mikołaja dla faceta sprawdzi się doskonale, jeśli wiesz, że od dawna chciał spróbować tego typu rozrywki. Jest to bez wątpienia świetna zabawa i emocjonująca przygoda, która zostaje w pamięci na długo. 

Prezent dla mężczyzn na mikołajki – jazda co-drive

Wybór tego idealnego prezentu dla niego na mikołajki może nie być do końca taki prosty. Największą wartość mają takie prezenty, które są ciekawym przeżyciem oraz takie, o których długo nie da się zapomnieć. Jeszcze fajniejsze są te, które stwarzają okazję do spotkania ze swoim idolem. Co powiesz więc na jazdę co-drive z Wojtkiem Chuchałą? Przejazd u boku Mistrza Rajdowego będzie na pewno fajnym prezentem na mikołajki dla faceta, który marzy o spędzeniu czasu z cenionym mistrzem kierownicy. Wojciech Chuchała ma na swoim koncie wiele osiągnięć, między innymi otrzymany tytuł najmłodszego Rajdowego Mistrza Polski w klasyfikacji generalnej w 2014 roku. Wybierając taki nietypowy prezent dla mężczyzny na mikołajki, sprawisz mu ogromną niespodziankę i zapewnisz niezapomniany dzień. 

Prezent dla niego na mikołaja – czym go zaskoczyć?

Zwykła jazda Monster Truckiem to dla niego za mało? W ofercie Go-racing posiadamy atrakcję, która polega na tratowaniu wraków w Warszawie! Wybierając tę atrakcję, uczestnik wcieli się w rolę kierowcy, który poza off roadowym terenem, na swojej drodze napotka kilka wraków, po których będzie miał możliwość (bez żadnych skrupułów) przejechać! Taka atrakcja naszpikowana jest bezcennymi emocjami i na pewno zostawi po sobie pozytywne wspomnienia. Prezent dla niego na mikołaja w takiej formie, na pewno sprawi, że na długo zapamięta ten dzień. 

Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: