Jazda OFF ROAD zimowy 4x4 – Warszawa (Góra Kalwaria)

WARTO WIEDZIEĆ

365 dni na realizację
darmowy zwrot lub wymiana
darmowa dostawa
14 dni na zwrot
99,3% trafionych prezentów

299,00 zł

Dostawa [ czytaj więcej ]
PŁATNOŚĆ
PŁATNOŚĆ

Jazda OFF ROAD w Warszawie

Zimowa przygoda za kierownicą auta 4x4 realizowana jest na specjalnie przygotowanym torze motocrossowym. Uczestnik będzie musiał zmierzyć się ze śniegiem, zaspami, przeszkodami oraz grząskim podłożem. Realizację poprzedza 20-minutowe szkolenie pod okiem doświadczonego instruktora. Zapozna on osobę obdarowaną z autem terenowym oraz infrastrukturą toru. Zależnie od dostępności, do dyspozycji uczestnika będzie jedno z dostępnych aut terenowych: Nissan Patrol lub Toyota Land Cruiser.

Tor OFF ROAD Warszawa

Zimowa jazda OFF ROAD w Warszawie odbywa się na specjalnie przygotowanym torze z licznymi podjazdami i przeszkodami. Do dyspozycji uczestnika będzie 2,5 ha specjalnie przygotowanych tras offroadowych o różnych stopniach trudności. Tor OFF ROAD zlokalizowany zaledwie około 30 kilometrów od stolicy  zapewnia świetną rozrywkę zarówno dla amatorów, jak i doświadczonych kierowców. Poziom trudności trasy zawsze dopasowywany jest indywidualnie do umiejętności i preferencji uczestnika. 

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Realizacja odbywa się na specjalnie przygotowanym, bezpiecznym i zamkniętym torze off roadowym, usianym różnorodnymi przeszkodami terenowymi. Przed samą realizacją konieczne jest odbycie krótkiego, około 20-minutowego szkolenia teoretycznego, które nie liczy się do czasu jazdy. Instruktor podczas emocjonującej przejażdżki będzie cały czas obecny na miejscu pasażera, udzielając cennych rad i dbając o prawidłowy przebieg realizacji. Jazdy odbywają się za kierownicą kultowego Nissana Patrol lub Toyoty Land Cruiser, które przystosowane są do trudnych warunków terenowych i pokonywania przeszkód o różnym stopniu trudności.

Jak wygląda realizacja?

  • Po przyjeździe na miejsce należy zgłosić się do obsługi obiektu ze swoim voucherem. Następnie uczestnik powinien oczekiwać we wskazanym miejscu na swojego instruktora i rozpoczęcie szkolenia teoretycznego.

  • Obdarowany może zabrać ze sobą osobę towarzyszącą, która zajmie miejsce na tylnej kanapie jako pasażer.

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

Voucher na prezent

Obowiązujący strój
Ubiór wygodny, niekrępujący ruchów, buty sportowe zakrywające całą stopę. Zalecamy realizację w ubraniach odpornych na brud i zniszczenia.
Usiądź jako
kierowca
Dodatkowe informacje
Przed realizacją konieczne jest podpisanie regulaminu wykonawcy.
Pogoda
Atrakcja realizowana całorocznie. W przypadku bardzo niekorzystnych warunków pogodowych należy wybrać inny termin.
Informacje dla oglądających
Osoby towarzyszące mogą obserwować przejazd z ustalonego miejsca. Istnieje możliwość zaproszenia jednej osoby towarzyszącej do auta, która zasiądzie na tylnej kanapie.
Ważność vouchera
365 dni
Wymagania
Wymagane prawo jazdy kategorii B. Bezwzględny zakaz realizacji usługi pod wpływam alkoholu i/lub innych substancji odurzających.
Lokalizacja
Tor motocrossowy – Góra Kalwaria, trakt Pułaskiego

Napisz opinię

Jazda OFF ROAD zimowy 4x4 – Warszawa (Góra Kalwaria)

Jazda OFF ROAD zimowy 4x4 – Warszawa (Góra Kalwaria)

Emocjonująca, zimowa przygoda za kierownicą auta terenowego. Realizację poprzedza 20-minutowe szkolenie pod okiem doświadczonego instruktora.

Podobne prezenty

Jak to działa?

Voucher

Jak wygląda voucher?

Darmowa dostawa

Na zakupy powyżej 200 zł

Blog

Poznaj nasz serwis bliżej