Jazda Ariel Atom 4

WARTO WIEDZIEĆ

365 dni na realizację
darmowy zwrot lub wymiana
darmowa dostawa
14 dni na zwrot
99,3% trafionych prezentów

299,00 zł

Dostawa [ czytaj więcej ]
PŁATNOŚĆ
PŁATNOŚĆ

Jazda ultralekkim bolidem

Możliwość poprowadzenia bolidu produkcji brytyjskiej - Ariel Atom 4 to marzenie wielu pasjonatów czterech kółek. Bardzo małą waga pojazdu w połączeniu z potężnym silnikiem, daje możliwość rozwijania prędkości i przyspieszenia robiącego wrażenie nawet na doświadczonych kierowcach wyścigowych. Atrakcja realizowana jest w czasie trwania eventu motoryzacyjnego to wybranym torze samochodowym. Po przybyciu na miejsce, uczestnik spotka się z instruktorem, który zapozna go z Ariel Atomem 4 i przedstawi po krótce zasady realizacji. Następnie, obdarowany zajmie miejsce kierowcy, a instruktor usiądzie na miejscu pasażera. Podczas pokonywania kolejnych kilometrów, będzie udzielał cennych wskazówek.

Ariel Atom 4

To samochód pochodzący z Wielkiej Brytanii, jako jeden z nielicznych, składany jest ręcznie. Pojazd ma bardzo małą masę, zaledwie 595 kg. Udało się to osiągnąć dzięki zastosowaniu rurowej ramy i ograniczeniu wyposażenie do absolutnego minimum. Nie posiada drzwi, szyb bocznych, struktury nadwozia, czy dachu. Pojazd dysponuje mocą 320 KM, a do pierwszej setki rozpędza się w zaledwie 2,8 sekundy

Parametry

  • Silnik: 2.0L R4 Turbo
  • Pojemność sinika:1998 cm3
  • Przyśpieszenie do 100km/h: 2,8 s
  • Prędkość maksymalna: 260 km/h
  • Typ silnika: Spalinowy
  • Moc: 320 KM
  • Skrzynia biegów: Manualna

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy Formułą 1 odbywają się na zamkniętym torze wyścigowym, pod nadzorem doświadczonych instruktorów. Przed jazdą uczestnik otrzyma profesjonalny kombinezon, kask i rękawice oraz przejdzie gruntowne szkolenie z zasad obowiązujących na torze, obsługi pojazdu, a także działania systemów bezpieczeństwa. Wymagane posiadanie ważnego prawa jazdy oraz bezwzględna trzeźwość.

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

Voucher na prezent

Czas trwania
Zależy od wybranej ilości okrążeń.
Obowiązujący strój
Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej, płaskiej podeszwie.
Dodatkowe informacje
Rezerwacji należy dokonać z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.
Pogoda
Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim. W przypadku obfitych opadów atmosferycznych data realizacji może ulec zmianie. Rezerwujemy wtedy kolejny termin.
Informacje dla oglądających
Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.
Ważność vouchera
Voucher zakupiony w naszym serwisie jest ważny 365 dni od daty zamówienia, z wyłączeniem jazd sezonowych zależnych od pogody, które są ważne jeden pełny sezon.
Wymagania
Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B dla kierowcy.
Lokalizacja
Tory: Bednary, Drive-Land, Jastrząb, Kraków, Krzywa, Łódź, Modlin, Poznań (Główny i Karting), Pszczółki, Silesia Ring (Główny i Karting), Słomczyn, Toruń, Ułęż

Napisz opinię

Jazda Ariel Atom 4

Jazda Ariel Atom 4

Jazda za kierownicą Ariel Atom 4 na profesjonalnym torze wyścigowym to niezwykle emocjonujące doświadczenie, nawet dla doświadczonego kierowcy. Ultralekki bolid o wadze zaledwie 595 kg w połączeniu z ogromną mocą 320 KM daje możliwość rozpędzenia się do pierwszej setki już w 2,8 sekundy!

Podobne prezenty

Jak to działa?

Voucher

Jak wygląda voucher?

Darmowa dostawa

Na zakupy powyżej 200 zł

Blog

Poznaj nasz serwis bliżej