Jazda na miejscu pasażera Ferrari Italia dla dziecka

WARTO WIEDZIEĆ

365 dni na realizację
darmowy zwrot lub wymiana
darmowa dostawa
14 dni na zwrot
99,3% trafionych prezentów

349,00 zł

Dostawa [ czytaj więcej ]
PŁATNOŚĆ
PŁATNOŚĆ

Sportowa jazda również dla najmłodszych

Logo Ferrari

Szukasz prezentu dla dziecka, które już od wczesnych lat interesuje się motoryzacją? Chcesz spełnić jedno z marzeń swojego syna, bratanka, czy młodszego brata? Przejażdżki jako pasażer Ferrari Italia skierowane są dla najmłodszych, już od 5-go roku życia! Uczestnictwo w takim wydarzeniu to gwarancja udanej zabawy i pięknych wspomnień na lata. Eventy motoryzacyjne są całodniowe i zrzeszają fanów czterech kółek w jednym miejscu, dając im możliwość podziwiania sportowych samochodów. Dziecko, które otrzyma voucher na jazdę Ferrari, spędzi czas z bliskimi i pozna świat motoryzacji. 

Sportowe Ferrari Italia

458 Italia to wyjątkowy model spod znaku czarnego konia. Zadziwia nie tylko swoim prestiżowym wizerunkiem, ale także parametrami. Za ekstremalne emocje odpowiedzialny jest silnik, który generuje moc 570 KM. Pierwsza "setka" pojawia się na liczniku w zaledwie 3,4 sekundy. Jest to imponujący wynik o którym konkurencja może tylko pomarzyć! Jazda Ferrari 458 Italia to wyjątkowe przeżycie dla każdego miłośnika sportowych samochodów, niezależnie od wieku. Przejażdżka dla dzieci to niepowtarzalna okazja do spełnienia marzeń. 

Dane techniczne: Ferrari 458 Italia
Prędkość max 325 km/h
Silnik 4,5l V8
Przyśpieszenie do 100 km do 100 km/h w 3,4 sekundy
Moc 570 KM

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizowane są w czasie eventów motoryzacyjnych na terenie zamkniętych torów wyścigowych. Każdy uczestnik ma wyznaczoną kolej przejazdu. Jazdy odbywają się indywidualnie, więc nie ma ryzyka kolizji z innym autem. Na miejscu kierowcy zasiada instruktor – doświadczony kierowca rajdowy. Jazdy realizowane są za pisemną zgodą i w obecności rodziców lub opiekunów prawnych, którzy będą obserwować przejazd z wyznaczonego miejsca. Dzieci poniżej 150 cm wzrostu zasiądą na specjalnym podwyższeniu, które zapewni poprawne poprowadzenie pasów bezpieczeństwa. 

Uwaga! Instruktor może odmówić jazdy z dzieckiem, które się boi lub nie wykazuje chęci udziału w atrakcji.

Jak wygląda realizacja

  • Po przyjeździe na tor, dziecko wraz z opiekunem zgłasza się do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonuje rejestracji. Następnie czeka w pobliżu aut na swoją kolej.

  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

Voucher na prezent

Tory samochodowe

TOR WARSZAWA BEMOWO KIELCE MIEDZIANA GÓRA
N. asfalt asfalt
D. 1000m 1000m
   
TOR Nawierzchnia Długość
WARSZAWA BEMOWO asfalt 1000m
KIELCE MIEDZIANA GÓRA asfalt 1000m
Czas trwania
Podczas jazdy Ferrari Italia jako pasażer pokonywany jest dystans jednego okrążenia toru.
Obowiązujący strój
Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej podeszwie.
Usiądź jako
pasażer
Dodatkowe informacje
Rezerwacji należy dokonać z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji. Dzieci poniżej 150cm wzrostu będą przewożone na podwyższeniu, które zapewnia Wykonawca.
Pogoda
W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie. Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim
Informacje dla oglądających
Wymagana obecność rodziców/opiekunów prawnych na miejscu realizacji.
Ważność vouchera
Voucher zakupiony w naszym serwisie jest ważny 365 dni od daty zamówienia, z wyłączeniem jazd sezonowych zależnych od pogody, które są ważne jeden pełny sezon.
Wymagania
Minimalny wiek dziecka - 5 lat. Przed jazdą rodzic lub opiekun prawny podpisuje pisemną zgodę oraz regulamin jazd. Instruktor może odmówić jazdy z dzieckiem, które się boi lub nie wykazuje chęci udziału w atrakcji.
Lokalizacja
Tor Kielce – Miedziana Góra, Tor Warszawa Bemowo

Napisz opinię

Jazda na miejscu pasażera Ferrari Italia dla dziecka

Jazda na miejscu pasażera Ferrari Italia dla dziecka

Uwielbiasz sportowe samochody, ale zabawa resorakami to dla Ciebie za mało? Marzysz, aby zasiąść we wnętrzu jednego z najszybszych modeli na świecie? Realizując ten voucher masz okazję przekonać się jak to jest pędzić po torze! Zajmiesz miejsce pasażera w Ferrari Italia i razem z kierowcą rajdowym udasz się na niezapomnianą przejażdżkę. Spełnij swoje dziecięce marzenie i stwórz piękne wspomnienia!

Podobne prezenty

Jak to działa?

Voucher

Jak wygląda voucher?

Darmowa dostawa

Na zakupy powyżej 200 zł

Blog

Poznaj nasz serwis bliżej