Jazda na miejscu pasażera Forda Mustanga dla dziecka

WARTO WIEDZIEĆ

365 dni na realizację
darmowy zwrot lub wymiana
darmowa dostawa
14 dni na zwrot
99,3% trafionych prezentów

199,00 zł

Dostawa [ czytaj więcej ]
PŁATNOŚĆ
PŁATNOŚĆ

Niezapomniany przejazd!

Forda Mustanga znają z pewnością wszyscy fani motoryzacji, zarówno starsi jak i młodsi. To prawdziwa kwintesencja amerykańskiej klasyki lat 60 i model, który często pojawia się w grach video i filmach akcji. Planując zakup prezentu dla nieletniego miłośnika czterech kółek, koniecznie weź pod uwagę przejażdżkę Mustangiem. Atrakcja przeznaczona jest nawet dla 5-cio latka, który na miejscu pasażera pokona wyznaczony dystans toru. Wręczając taki prezent spełnisz jedno z marzeń, a być może zapoczątkujesz pasję u młodego człowieka. Cały dzień na torze wyścigowym, w towarzystwie innych fanatyków sportowych samochodów to niesamowite przeżycie dla całego rodziny.

Sportowy Ford Mustang

Ford Mustang to amerykański samochód sportowy produkowany od 1964 roku. Zadebiutował w 2013 r. w Barcelonie i był pierwszym modelem, który trafił do oficjalnej sieci dealerskiej Forda w Europie, w tym również w Polsce. W modelu tym po raz pierwszy również nie korzystano z rozwiązań technicznych opracowanych z myślą o innych pojazdach – zarówno płyta podłogowa jak i silnik od początku do końca projektowane były z myślą o Mustangu. Jeżeli zastanawiasz się, czy dziecko nie będzie miało problemu z rozpoznaniem tego modelu, to zdecydowanie nie musisz się tym przejmować. Ford Mustang jest popularnym samochodem, często mijanym na ulicach, a jego wizerunek wykorzystywany jest w wielu grach.

Dane techniczne: Mustang GT
Prędkość max 256 KM/H
Silnik 3,7 l
Przyśpieszenie do 100 km do 100 km/h w 5,5 sekundy
Moc 305 KM

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizowane są w czasie eventów motoryzacyjnych na terenie zamkniętych torów wyścigowych. Każdy uczestnik ma wyznaczoną kolej przejazdu. Jazdy odbywają się indywidualnie, więc nie ma ryzyka kolizji z innym autem. Na miejscu kierowcy zasiada instruktor – doświadczony kierowca rajdowy. Jazdy realizowane są za pisemną zgodą i w obecności rodziców lub opiekunów prawnych, którzy będą obserwować przejazd z wyznaczonego miejsca. Dzieci poniżej 150 cm wzrostu zasiądą na specjalnym podwyższeniu, które zapewni poprawne poprowadzenie pasów bezpieczeństwa. 

Uwaga! Instruktor może odmówić jazdy z dzieckiem, które się boi lub nie wykazuje chęci udziału w atrakcji.

Jak wygląda realizacja

  • Po przyjeździe na tor, dziecko wraz z opiekunem zgłasza się do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonuje rejestracji. Następnie czeka w pobliżu aut na swoją kolej.

  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

  • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting należy zgłosić się do rejestracji min 1 h przed jazdą.

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

Voucher na prezent

Tory samochodowe

TOR BEDNARY JASTRZĄB RADOM KARTINGOWY POZNAŃ KOSZALIN KRAKÓW ŁÓDŹ MOTOPARK TORUŃ MOTO PARK UŁĘŻ KRZYWA (WROCŁAW) POZNAŃ PSZCZÓŁKI DRIVE LAND SŁOMCZYN SILESIA RING GŁÓWNY SILESIA RING KARTING MODLIN WARSZAWA BEMOWO KIELCE MIEDZIANA GÓRA
N. beton asfalt asfalt asfalt asfalt asfalt beton beton asfalt asfalt asfalt asfalt asfalt beton asfalt asfalt asfalt asfalt
D. 2500m 2400m 1500m 1050m 1500m 1050m 1050m 2500m 1800m 4100m 1050m 1200m 1200m 3636m 1500m 1200m 1000m 1000m
 
TOR Nawierzchnia Długość
BEDNARY beton 2500m
JASTRZĄB RADOM asfalt 2400m
KARTINGOWY POZNAŃ asfalt 1500m
KOSZALIN asfalt 1050m
KRAKÓW asfalt 1500m
ŁÓDŹ asfalt 1050m
MOTOPARK TORUŃ beton 1050m
MOTO PARK UŁĘŻ beton 2500m
KRZYWA (WROCŁAW) asfalt 1800m
POZNAŃ asfalt 4100m
PSZCZÓŁKI asfalt 1050m
DRIVE LAND asfalt 1200m
SŁOMCZYN asfalt 1200m
SILESIA RING GŁÓWNY beton 3636m
SILESIA RING KARTING beton 1500m
MODLIN asfalt 1200m
WARSZAWA BEMOWO asfalt 1000m
KIELCE – MIEDZIANA GÓR asfalt 1000m
Czas trwania
Podczas jazdy Fordem Mustangiem jako pasażer pokonywany jest dystans jednego okrążenia toru.
Obowiązujący strój
Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej podeszwie.
Usiądź jako
pasażer
Dodatkowe informacje
Rezerwacji należy dokonać z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji. Dzieci poniżej 150cm wzrostu będą przewożone na podwyższeniu, które zapewnia Wykonawca.
Pogoda
W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie. Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim
Informacje dla oglądających
Wymagana obecność rodziców/opiekunów prawnych na miejscu realizacji.
Ważność vouchera
Voucher zakupiony w naszym serwisie jest ważny 365 dni od daty zamówienia, z wyłączeniem jazd sezonowych zależnych od pogody, które są ważne jeden pełny sezon.
Wymagania
Minimalny wiek dziecka - 5 lat. Przed jazdą rodzic lub opiekun prawny podpisuje pisemną zgodę oraz regulamin jazd. Instruktor może odmówić jazdy z dzieckiem, które się boi lub nie wykazuje chęci udziału w atrakcji.
Lokalizacja
Tory: Warszawa Bemowo, Kielce - Miedziana Góra

Napisz opinię

Jazda na miejscu pasażera Forda Mustanga dla dziecka

Jazda na miejscu pasażera Forda Mustanga dla dziecka

Wizerunek Forda Mustanga jest często wykorzystywany w wielu grach i filmach akcji. Realizując ten voucher spełnisz jedno ze swoich marzeń i weźmiesz udział w imprezie motoryzacyjnej na torze wyścigowym. Zajmiesz miejsce pasażera i w towarzystwie doświadczonego kierowcy rajdowego przekonasz się jakie możliwości kryje Ford Mustang. Zabierz swoich bliskich i wspólnie stwórzcie piękne wspomnienia!

Podobne prezenty

Jak to działa?

Voucher

Jak wygląda voucher?

Darmowa dostawa

Na zakupy powyżej 200 zł

Blog

Poznaj nasz serwis bliżej