Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Jazda samochodami rajdowymi
  4. Jazda KIA Cee’d Pro CUP

Jazda KIA Cee’d Pro CUP

Cena od: 299 zł
Wybierz lokalizację (spośród 2 dostępnych)

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

KIA Cee’d Pro CUP

Udaj się na niezapomniany przejazd samochodem, którego wygląd nie odzwierciedla jego sportowych możliwości! Wspaniała atmosfera panująca na torze wyścigowym czyni to miejsce wyjątkowym. Jazda samochodem sportowym to coś więcej niż zwykła przejażdżka. Możesz się o tym przekonać sam i to już niedługo. Zabierz ze sobą swoich przyjaciół i pozwól im podziwiać Twoją jazdę za kierownicą. Wystarczy, że wykupisz voucher na prezent dla siebie lub kogoś, komu chcesz sprawić niezapomnianą niespodziankę.

Sportowa jazda samochodem!

Jeśli myślisz, że to jest zwyczajne auto, jesteś w dużym błędzie! KIA Cee’d Pro CUP została stworzona do zaciętej rywalizacji na torze! Kubełkowe fotele, klatka bezpieczeństwa, podrasowany silnik i od razu wiadomo, że to nie jest już rodzinny hatchback! Większość zanim sprawdzi się w roli kierowcy ma mieszane uczucia co do tego auta. Po przejażdżce KIA na profesjonalnym torze, każdy chce spróbować jeszcze raz! Jazda KIA Cee’d Pro idealnie nadaje się na prezent dla chłopaka, męża ale również każdego fana motoryzacji. Wystarczy tylko zamówić voucher i spełniać marzenia! Zapewniamy, że na każdej twarzy zagości uśmiech po realizacji.

Dane techniczne: KIA Cee’d Pro CUP
Prędkość max 220 km/h
Silnik R4 TURBO 2000 CCM
Przyśpieszenie do 100 km do 100 km/h w 3,9 sekundy
Moc 143 KM
 

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy odbywają się na terenie toru, który podczas eventu jest zamknięty na potrzeby realizacji. Doskonała nawierzchnia daje możliwość przetestowania każdego pojazdu w komfortowych warunkach. Każdy z uczestników przed przystąpieniem do jazdy bierze udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Instruktor zajmie miejsce pasażera, udzieli kierowcy cennych rad i wskazówek oraz zadba o prawidłowy przebieg realizacji.

Jak wygląda realizacja

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi (min 1 h przed jazdą) ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

voucher na jazdę, prezent dla niego lub dla niej
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: