Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda samochodami rajdowymi
  4. Jazda KIA Cee’d Pro CUP
  5. Jazda KIA Cee’d Pro CUP - Tor Poznań

Jazda KIA Cee’d Pro CUP - Tor Poznań

Wybierz lokalizację:
Tor Poznań - kliknij, aby zmienić
Ilość okrążeń: 1 okrążenie
Cena: 499 zł

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005571

Miejsce realizacji

Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3-2, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda KIA Cee’d Pro CUP - Tor Poznań pętla główna

Nie przeszkadza Ci zapach spalin z wydechu? Pisk opon na zakrętach sprawia, że szybciej bije Ci serce? W takim razie powinieneś skorzystać z niesamowitej szansy, aby po profesjonalnym torze wyścigowym w Poznaniu poprowadzić jedno z najbardziej zaskakujących aut - KIA Cee’d Pro CUP. Przygotuj się na naprawdę ostrą jazdę.

KIA Cee’d Pro CUP

Choć KIA kojarzyć się może z rodzinnym autem, to ta w wersji Pro CUP z pewnością do takich nie należy. Wygląda niepozornie, ale tak naprawdę stworzona została, aby rywalizować na torze wyścigowym. A jest to możliwe dzięki dynamicznej sylwetce i zrywnemu, dwulitrowemu silnikowi R4 Turbo. Ten spalinowy silnik o mocy 143 koni mechanicznych potrafi rozpędzić to auto do maksymalnej prędkości 220 km/h, a do setki dobija w ciągu 3,9 sekundy.

Parametry techniczne

DANE TECHNICZNE

KIA Cee’d Pro CUP

Prędkość max

220 km /h

Silnik

R4 Turbo 2,0 l

Przyśpieszenie do 100 km

3,9 sekundy

Moc

143 KM

Tor Poznań - pętla główna

Tor Główny Poznań mieści się tak naprawdę około 9 km od Poznania. Uznawany jest przez wielu za jeden z najnowocześniejszych i najdłuższych torów wyścigowych w kraju. Swoją sławę zawdzięcza licznym imprezom motoryzacyjnym, które skupiają wokół siebie fanów z całego kraju. Pętla Toru Poznań ma długość 4083 metrów. Podczas przejazdu do zaliczenia jest prosta, która wynosi aż pół kilometra oraz 14 dynamicznych zakrętów o zróżnicowanym stopniu trudności.

Voucher na prezent

Przejazd sportowym autem to marzenie wielu fanów wyścigów samochodowych. To idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego. Voucher gotowy do wydruku pojawi się na Twojej skrzynce mailowej tuż po dokonaniu zakupu. Jeśli jednak wolisz wysyłkę standardową, to nadamy bon pocztą, zapakowany w ozdobną kopertę.

Bezpieczeństwo

Naszym priorytetem jest Twoje bezpieczeństwo. Dlatego zanim pozwolimy Ci wsiąść za kółko musisz odbyć szkolenie z jednym z naszych profesjonalnych instruktorów. Zapoznasz się z zasadami panującymi na torze oraz opanujesz obsługę pojazdu. Instruktor będzie z Tobą również podczas całego wyścigu. Będzie udzielać Ci rad i czuwać nad prawidłową realizacją wydarzenia.

Jak wygląda realizacja

  • Po dotarciu na tor musisz zarejestrować swój przejazd w biurze obsługi. Gdy wyścig zostanie zaplanowany, oczekuj w pobliżu auta na swoją kolej.
  • Voucher upoważnia Cię do całodniowego pobytu w obiekcie.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.