Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda bolidami
  4. Jazda gokartem dla dwojga

Jazda gokartem dla dwojga

Cena od: 84 zł
Wybierz lokalizację (spośród 9 dostępnych)

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Jazda gokartem dla dwojga

Jazda za kierownicą bolidu, by choć na chwilę poczuć się jak wybitni kierowcy Formuły 1, jest marzeniem wielu entuzjastów motoryzacji. Z myślą o spełnieniu tych marzeń powstał voucher na jazdę gokartami dla dwóch osób. To doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu z kimś bliskim na profesjonalnych torach kartingowych w Polsce. Zapewniają one nie tylko bezpieczną, ale również ekscytującą i pełną dynamiki jazdę, wszystko pod czujnym okiem doświadczonych profesjonalistów.

Przejażdżka gokartem dla dwojga

Jazda gokartem dla dwojga nie tylko dostarcza dreszczyku adrenaliny, ale również stanowi świetny sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu razem. Jest to szansa na zdrową rywalizację i możliwość wspólnego zmierzenia się z wyzwaniami sportowymi. Profesjonalnie przygotowany tor kartingowy, zaprojektowany z myślą o dynamicznej i emocjonującej jeździe, oferuje idealne warunki do rozwijania umiejętności prowadzenia pojazdu, doskonalenia refleksu oraz nauki kontroli nad gokartem podczas różnorodnych manewrów na trasie.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Przed rozpoczęciem jazdy każdy uczestnik musi odbyć krótkie szkolenie, podczas którego zapozna się z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa, znaczeniem flag na torze, procedurami w przypadku awarii gokarta oraz właściwym zachowaniem w sytuacji przerwania jazdy. Aby zwiększyć poziom bezpieczeństwa, wszyscy uczestnicy otrzymują kaski. Kobiety mają obowiązek do zabezpieczenia włosów tak, aby były całkowicie ukryte pod kaskiem. Ekipa toru ma pełne prawo do zatrzymania aktywności na torze, jeżeli ktokolwiek nie przestrzega ustalonych zasad bezpieczeństwa lub zachowuje się w sposób zagrażający innym. Na terenie toru kartingowego obowiązuje absolutny zakaz korzystania z pojazdów pod wpływem alkoholu bądź środków odurzających.

Jak wygląda realizacja

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. 

  • Przed jazdą uczestnicy atrakcji przechodzą krótkie szkolenie z obsługi gokarta oraz zasad bezpieczeństwa obowiązujących na terenie toru. 

  • Czas trwania atrakcji oraz model gokarta różnią się w zależności od wybranej lokalizacji.

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

voucher na jazdę, prezent dla niego lub dla niej
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: