Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda bolidami
  4. Jazda gokartem Crazy Carts

Jazda gokartem Crazy Carts

Cena od: 60 zł
Wybierz lokalizację (spośród 11 dostępnych)

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Jazda gokartem Crazy Carts

Crazy Carts to emocjonująca jazda na elektrycznych gokartach, która odbywa się na dedykowanym torze kartingowym, zaprojektowanym specjalnie do zapewnienia maksymalnej rozrywki. Wybór pojazdów dostosowuje się do wieku oraz wagi uczestnika, co gwarantuje komfort oraz bezpieczeństwo podczas jazdy.

Przejażdżka gokartem Crazy Carts

Tor Crazy Carts jest miejscem, gdzie elektryczne gokarty o zróżnicowanych rozmiarach zapewniają znakomitą zabawę dla osób w każdym wieku. Konstrukcja tych pojazdów została opracowana z myślą o dynamicznej jeździe z elementami kontrolowanego poślizgu, co pozwala na driftowanie i wykonanie spektakularnych manewrów na krętych odcinkach toru. Każdy gokart wyposażony jest w intuicyjną kierownicę, wygodne siedzisko, dźwignię hamulca ręcznego oraz trzy koła, co sprzyja łatwej i intuicyjnej kontroli nad pojazdem, zachęcając do eksperymentowania z różnymi technikami jazdy.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Przed rozpoczęciem jazdy każdy uczestnik musi odbyć krótkie szkolenie, podczas którego zapozna się z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa, znaczeniem flag na torze, procedurami w przypadku awarii gokarta oraz właściwym zachowaniem w sytuacji przerwania jazdy. Aby zwiększyć poziom bezpieczeństwa, wszyscy uczestnicy otrzymują kaski. Ekipa toru ma pełne prawo do zatrzymania aktywności na torze, jeżeli ktokolwiek nie przestrzega ustalonych zasad bezpieczeństwa lub zachowuje się w sposób zagrażający innym. Na terenie toru obowiązuje absolutny zakaz korzystania z pojazdów pod wpływem alkoholu bądź środków odurzających.

Jak wygląda realizacja

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. 

  • Przed jazdą uczestnicy atrakcji przechodzą krótkie szkolenie z obsługi gokarta oraz zasad bezpieczeństwa obowiązujących na terenie toru. 

  • Czas trwania atrakcji oraz model gokarta różnią się w zależności od wybranej lokalizacji.

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

voucher na jazdę, prezent dla niego lub dla niej
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: