Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Jazda bolidami
  4. Jazda GKD Legend

Jazda GKD Legend

Cena od: 175 zł
Wybierz lokalizację (spośród 2 dostępnych)

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Szukasz prezentu dla miłośnika czterech kółek? Chcesz zaskoczyć bliską osobę, która interesuje się motoryzacją? Wręczając voucher na jazde po torze wyścigowym spełniasz jedno z marzeń każdego mężczyzny! GKD to wyjątkowy pojazd, wyróżniający się od wszystkich innych, znanych samochodów. Zaskakuje swoimi osiągami nawet najbardziej wymagających kierowców. Zasiadając za kierownicą GKD Legend przekonasz się do czego jest zdolne to niepozorne auto.

GKD Legend

Pojazd, a właściwie bolid został zbudowany w celu zaskakiwania i zadziwiania swoimi osiągami wszystkich kierowców. Oszałamiające przyspieszenie tego auta generowane jest dzięki bardzo małemu ciężarowi i niesamowicie aerodynamicznej konstrukcji. Zasiądziesz za kierownicą GKD Legend wzorowanego na samochodzie Lotus Seven - jego udoskonalenie pozwoliło zwiększyć osiągi i uzyskać przyspieszenie do pierwszych 100 km/h w 5,1 s. Ten dwumiejscowy samochód typu roadster jest bardzo nisko zawieszony, co powoduje, że jest wręcz przyklejony do asfaltu poprzez odpowiednio usytuowany środek ciężkości. Poprowadź samodzielne ten niepowtarzalny pojazd i sprawdź jego możliwości na torze.

Dane techniczne

DANE TECHNICZNE: LOTUS SEVEN
Prędkość max 190 km/h
Silnik 1800 cm3
Przyśpieszenie do 100 km do 100 km/h w 5,1 sekundy
Moc 140 KM

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy odbywają się na terenie toru, który podczas eventu jest zamknięty na potrzeby realizacji. Doskonała nawierzchnia daje możliwość przetestowania każdego pojazdu w komfortowych warunkach. Każdy z uczestników przed przystąpieniem do jazdy bierze udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Instruktor zajmie miejsce pasażera, udzieli kierowcy cennych rad i wskazówek oraz zadba o prawidłowy przebieg realizacji.

Jak wygląda realizacja

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

voucher na jazdę, prezent dla niego lub dla niej
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: