1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Ferrari 360 Modena

Jazda Ferrari 360 Modena

Cena od: 615 zł
Wybierz lokalizację (spośród 2 dostępnych)

Ferrari - klasa sama w sobie

Przejażdżka Ferrari? Poczujesz się niczym gwiazda przemierzająca wybrzeże włoskiej Riviery. Marzenie niejednego fana motoryzacji. Teraz i Ty możesz udać się na przejazd tym nietuzinkowym samochodem. Poczujesz luksus, niewiarygodną prędkość i moc jaką posiada ten wspaniały pojazd. Emocje w tym przypadku są gwarantowane nie tylko dla Ciebie ale również dla bliskich osób, które mogą obserwować Twoje popisy na torze wyścigowym. Możesz również sprawić oryginalny prezent chłopakowi lub osobie pasjonującej się motoryzacją na najwyższym, światowym poziomie. Wystarczy, że wykupisz voucher, to naprawdę nic trudnego, a daje ogromną satysfakcję.

Jazda Ferrari - luksus we włoskim stylu

Jazda przedstawicielem tej marki, modelem 360 Modena to niewątpliwe marzenie każdego miłośnika czterech kółek! Zaznaj niesamowitych emocji, które towarzyszą każdemu kierowcy rajdowemu i zasiądź za kierownicą legendarnego Ferrari. Jest to niesamowita przygoda. Zapoznasz się z technikami skutecznego hamowania oraz pokonywania zakrętów z dużą prędkością jazdy. Poczujesz na własnej skórze, co kryje się pod maską auta włoskiej produkcji. Jazda za kierownicą to idealny podarunek dla osób, które choć raz chciałyby poczuć zawrotną prędkość i niesamowitą dawkę adrenaliny.

Dane techniczne: Ferrari 360 Modena
Prędkość max 298 km/h
Silnik 3586 cm³
Przyśpieszenie do 100 km do 100 km/h w 4,3 sekundy
Moc 400 KM

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy odbywają się na terenie toru, który podczas eventu jest zamknięty na potrzeby realizacji. Doskonała nawierzchnia daje możliwość przetestowania każdego pojazdu w komfortowych warunkach. Każdy z uczestników przed przystąpieniem do jazdy bierze udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Instruktor zajmie miejsce pasażera, udzieli kierowcy cennych rad i wskazówek oraz zadba o prawidłowy przebieg realizacji.

Jak wygląda realizacja

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

 

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

voucher na jazdę, prezent dla niego lub dla niej
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: