Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Jazda samochodami rajdowymi
  4. Jazda BMW 330i E46 ClubSport

Jazda BMW 330i E46 ClubSport

Cena od: 359 zł
Wybierz lokalizację (spośród 2 dostępnych)

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Jazda BMW 330i

Ulepszona wersja BMW, przygotowana specjalnie pod sportową jazdę na torze wyścigowym. Zasiądziesz jako kierowca lub pasażer 231 konnego samochodu, którym pokonasz wyznaczony dystans. BMW wyposażone jest w klatkę bezpieczeństwa, kubełkowe fotele, sportową kierownicę i inne udogodnienia. Jazda BMW jest atrakcją dla każdego miłośnika motoryzacji, który marzy o jeździe sportowym samochodem. Osoba obdarowana może zabrać swoich bliskich i spędzić czas na torze wyścigowym w ciekawy i niepowtarzalny sposób.


Niezapomniany przejazd!

Weźmiesz udział w niezapomnianej jeździe BMW E46 podczas imprezy motoryzacyjnej na torze wyścigowym. Otrzymasz przejazd jako kierowca, a towarzyszyć Ci będzie doświadczony instruktor, który udzieli cennych rad i wskazówek. Przejazdy odbywają się na zamkniętym torze, podczas eventu motoryzacyjnego, w którym bierze udział kilkanaście różnych samochodów. Przed realizacją odbędziesz krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa, a po będziesz mógł zostać na torze i obserwować inne jazdy. To spełnienie marzeń dla każdego miłośnika czterech kółek!

Dane techniczne:BMW 330i
Prędkość max 250 KM/H
Silnik 3,0 V6
Przyśpieszenie do 100 km do 100 km/h w 6 sekundy
Moc 231KM

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy odbywają się na terenie toru, który podczas eventu jest zamknięty na potrzeby realizacji. Doskonała nawierzchnia daje możliwość przetestowania każdego pojazdu w komfortowych warunkach. Każdy z uczestników przed przystąpieniem do jazdy bierze udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Instruktor zajmie miejsce pasażera, udzieli kierowcy cennych rad i wskazówek oraz zadba o prawidłowy przebieg realizacji.

Jak wygląda realizacja

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

  • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting należy zgłosić się do rejestracji min 1 h przed jazdą

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

voucher na jazdę, prezent dla niego lub dla niej
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: