Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda samochodami rajdowymi
  4. Jazda BMW 330i E46 ClubSport
  5. Jazda BMW 330i E46 ClubSport - Tor Poznań

Jazda BMW 330i E46 ClubSport - Tor Poznań

Wybierz lokalizację:
Tor Poznań - kliknij, aby zmienić
Ilość okrążeń: 1 okrążenie
Cena: 499 zł

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00004573

Miejsce realizacji

Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3-2, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda BMW 330i E46 ClubSport na pętli głównej Toru Poznań

Spróbuj swoich sił jako kierowca BMW 330i E46 ClubSport na profesjonalnym torze wyścigowym! Jest to specjalnie przygotowane auto rajdowe, które zachwyca niejednego miłośnika motoryzacji.

BMW 330i E46 ClubSport

BMW 330i E46 ClubSport to auto rajdowe, przystosowane do sportowej jazdy na torze wyścigowym. Jego bazą jest 5-drzwiowa, poliftingowa wersja BMW serii 3.

Jego wyposażenie jest mocno ograniczone, ponieważ zbędne części zostały usunięte lub zastąpione lżejszymi. Dzięki temu została znacznie obniżona masa samochodu, a co za tym idzie- jest on szybszy i zdobywa zdecydowanie lepsze osiągi!

Model ten posiada silnik o pojemności 3 litrów i mocy 231 KM. Prędkość maksymalna, którą jako kierowca będziesz w stanie osiągnąć tym autem, to aż 250 km/h, a pierwsze 100 km/h ujrzysz na liczniku już w niespełna 6 sekund!

Parametry techniczne

Dane techniczne

BMW 330i E46 ClubSport

Prędkość maksymalna

250 km/h

Moc

231 KM

Silnik

3l V6

Przyśpieszenie do 100km/h

6s

 

Tor Poznań (pętla główna)

Tor Poznań to najnowocześniejszy i największy tego typu obiekt w Polsce, który słynie z organizacji wydarzeń motoryzacyjnych na skalę krajową i europejską. Powstał on na terenie byłego poligonu wojskowego, a do jego budowy wykorzystano pasy startowe portu lotniczego Poznań-Ławica.

Pętla główna Toru Poznań ma długość liczącą 4058 metrów, co czyni go najdłuższym torem wyścigowym w Polsce. Szerokość toru to 12 metrów, a najdłuższa prosta liczy aż 560 metrów, dzięki czemu bez problemu sprawdzisz przyspieszenie BMW 330i E46 ClubSport! Po drodze zmierzysz się z 14 zakrętami (5 zakrętów lewych i 9 zakrętów prawych).

Voucher na prezent

Po zakupie wybranej jazdy otrzymasz specjalnie przygotowany voucher. Jest on ważny przez okres 12 miesięcy od momentu złożenia zamówienia. Vouchery na jazdy sezonowe ważne są jeden pełen sezon.

Bezpieczeństwo

Każdy z kierowców biorący udział w jeździe ma wyznaczoną swoją kolej przejazdu, w związku z czym nie istnieje ryzyko powstania kolizji; a asfaltowa nawierzchnia toru zapewnia bezpieczeństwo i perfekcyjną przyczepność samochodu do podłoża.

Nad bezpieczeństwem każdego kierowcy czuwa wykwalifikowany instruktor, który na wstępie przeprowadza krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa, a następnie, jako Twój pasażer, udziela Ci wskazówek, które dotyczyć będą specyfiki i sposobu prowadzenia BMW 330i E46 ClubSport. Możesz liczyć na jego pełne wsparcie!

Jak wygląda realizacja?

  • Jazda BMW 330i E46 na pętli głównej Toru Poznań realizowana jest w sezonie wiosenno-letnim. W przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych, termin jazdy zostanie zmieniony;
  • Czas trwania jazdy BMW 330i E46 na pętli głównej Toru Poznań zależny jest od wybranej konfiguracji podczas składania zamówienia (liczba okrążeń i poziom umiejętności kierowcy);
  • Zalecany czas przybycia na miejsce to 1h przed wyznaczoną godziną;
  • Zaleca się ubranie w wygodny i niekrępujący ruchów strój oraz buty, które nie będą sprawiały trudności podczas jazdy.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.