TOR KRAKÓW

nawierzchniaasfalt
długość1050 m
szerokość12 m
typtor wyścigowy
zakręty9 (6 lewych, 3 prawych)
najdłuższa prosta200 m
tor kraków

Tor wyścigowy Kraków

Tor Moto Park Kraków to jeden z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Polsce o łącznej powierzchni 4000 m2. Tor powstał z inicjatywy Michała Kościuszko – wicemistrza Rajdowych Mistrzostw Świata Juniorów. Zlokalizowany jest przy drodze krajowej 79, ok. 16 km na wschód od Krakowa.

Jazda na torze Kraków

Moto Park Kraków składa się z toru sportowo-szkoleniowego oraz trzech płyt poślizgowych, w tym jedynej w Polsce płyty poślizgowej w kształcie litery S. Obiekt dysponuje rozwiniętą infrastrukturą, która pozwala na organizację eventów, imprez firmowych i okolicznościowych. Na terenie obiektu znajduje się w pełni klimatyzowana sala prezentacyjna o powierzchni 400 m2 z możliwością wjazdu samochodów, systemem nagłośnienia, WiFi, widokiem na tor, niezależnymi toaletami oraz szatnią. Ponadto obiekt dysponuje parkingiem na 500 samochodów, dwiema salami szkoleniowymi na 40 i 25 osób oraz nowoczesną recepcją.

Nasza oferta na torze Kraków

Tor wyścigowy Kraków to doskonałe miejsce dla miłośników szybkiej jazdy i prawdziwych motoryzacyjnych emocji. W ofercie znajdziesz tu przejażdżki najlepszymi sportowymi samochodami, takimi jak Ferrari, Lamborghini, Audi R8 cz Nissan GT-R.

Auta dostępne na tym torze:

Jak to działa?

Voucher

Jak wygłada voucher?

Darmowa dostawa

Na zakupy powyżej 200 zł

Blog

Poznaj nasz serwis bliżej