Ferrari 458 Italia vs KTM X-BOW

WARTO WIEDZIEĆ

365 dni na realizację
darmowy zwrot lub wymiana
darmowa dostawa
14 dni na zwrot
99,3% trafionych prezentów

999,00 zł

Dostawa [ czytaj więcej ]
PŁATNOŚĆ
PŁATNOŚĆ

KTM X-BOW vs Ferrari Italia

Jesteś miłośnikiem czterech kółek? Interesujesz się motoryzacją, a Twoją pasją są sportowe samochody? Znalazłeś się w idealnym miejscu! Voucher ten pozwoli Ci porównać dwa zupełnie różne samochody podczas jazdy na torze wyścigowym. Ferrari to marka samochodów, którą zna każdy, nie trzeba być szczególnie obeznanym, aby kojarzyć tę sportową nazwę. KTM to zaś pojazd, który niekoniecznie jest popularny wśród kierowców. To ultralekki, sportowy samochód, o wyróżniającej się budowie nadwozia typu roadster, skonstruowany na potrzeby sportowej jazdy na torze. Ferrari Italia wyróżnia się nie tylko sportowym wyglądem, ale i potężnym silnikiem, który generuje moc aż 570 KM. Od Ciebie zależy który pojazd zostanie faworytem w tym porównaniu!

Niespodzianka na torze

Zasiądziesz za kierownicą KTM X-BOW i Ferrari Italia i w zależności od wybranej opcji pokonasz każdym samochodem 2 lub 4 okrążenia toru (łącznie 4 lub 8). Porównując same parametry tych dwóch samochodów, można się mocno zaskoczyć, jak duże znaczenie w tym przypadku ma masa własna pojazdu. KTM zbudowany został w ten sposób, aby ograniczyć zbędne kilogramy do minimum, co sprawia go wartym uwagi przeciwnikiem dla najpopularniejszych modeli.

KTM X-BOWVSFerrari Italia
217 km/h Prędkość max 340 km/h
2.0L, Turbo R4
Silnik 4,5 L 8v
5,3 s Przyśpieszenie do 100 km 3,4 s
240 KM Moc 570 KM

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy odbywają się na terenie toru, który podczas eventu jest zamknięty na potrzeby realizacji. Doskonała nawierzchnia daje możliwość przetestowania każdego pojazdu w komfortowych warunkach. Każdy z uczestników przed przystąpieniem do jazdy bierze udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Instruktor zajmie miejsce pasażera, udzieli cennych rad i zadba o prawidłowy przebieg realizacji.

Ile okrążeń pojadę jednym autem?

Przy wyborze np. 4 okrążeń jedziesz po dwa okrążenia każdym z aut; analogicznie działa to w przypadku wyboru 8 okrążeń.

Jak wygląda realizacja

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

  • Realizujemy jazdę za kierownicą dwóch samochodów, w towarzystwie instruktora.
  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

Voucher na prezent

Tory samochodowe

KIELCE MIEDZIANA GÓRA
Nawierzchnia asfalt
Długość 1000m
   
TOR Nawierzchnia Długość
KIELCE MIEDZIANA GÓRA asfalt 1000m
Czas trwania
Zależy od ilości wybranych okrążeń.
Obowiązujący strój
Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.
Usiądź jako
Kierowca
Dodatkowe informacje
Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.
Pogoda
Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim. W przypadku obfitych opadów atmosferycznych data realizacji może ulec zmianie. Rezerwujemy wtedy kolejny termin.
Informacje dla oglądających
Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.
Ważność vouchera
Voucher zakupiony w naszym serwisie jest ważny 365 dni od daty zamówienia, z wyłączeniem jazd sezonowych zależnych od pogody, które są ważne jeden pełny sezon.
Wymagania
Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B.
Lokalizacja
Tor Kielce-Miedziana Góra

Napisz opinię

Ferrari 458 Italia vs KTM X-BOW

Ferrari 458 Italia vs KTM X-BOW

Jesteś miłośnikiem czterech kółek? Interesujesz się motoryzacją, a Twoją pasją są sportowe samochody? Znalazłeś się w idealnym miejscu! Voucher ten pozwoli Ci porównać dwa zupełnie różne samochody podczas jazdy na torze wyścigowym. Ferrari F458 vs KTM X-BOW to nie lada wyzwanie dla każdego kierowcy. Od Ciebie zależy który pojazd zostanie faworytem w tym porównaniu!

Podobne prezenty

Jak to działa?

Voucher

Jak wygląda voucher?

Darmowa dostawa

Na zakupy powyżej 200 zł

Blog

Poznaj nasz serwis bliżej