Lamborghini Gallardo vs Ariel Atom

WARTO WIEDZIEĆ

365 dni na realizację
darmowy zwrot lub wymiana
darmowa dostawa
14 dni na zwrot
99,3% trafionych prezentów

719,00 zł

Dostawa [ czytaj więcej ]
PŁATNOŚĆ
PŁATNOŚĆ
Opinie
5/5 
5

Lamborghini Gallardo vs Ariel Atom

Przejażdżka sportowymi autami na torze wyścigowym to atrakcja stworzona specjalnie dla miłośników czterech kółek. Zajmiesz miejsce za kierownicą dwóch sportowych samochodów i przekonasz się, co kryją pod maską! Jazda Lamborghini Gallardo to coś w sam raz dla fanów sportowej jazdy w luksusowym wydaniu. Z kolei Ariel Atom to lekki i zwrotny bolid, któremu nie można odmówić zaskakującej mocy. Przekonaj się na własnej skórze jakich emocji dostarcza dynamiczna jazda na torze i wybierz swojego faworyta. Potężna moc silnika, zawrotna prędkość i przyspieszenie, które dosłownie wgniata w fotel - z nami poczujesz niezapomniane, motoryzacyjne emocje.

Jazda Lamborghini Gallardo kontra Ariel Atom

Pojedynek Lamborghini Gallardo i Ariel Atom to konfrontacja dwóch światów motoryzacyjnych. Przejażdżka samochodem sportowym takim jak Lamborghini to ekskluzywne doświadczenie, na codzień dostępne jedynie dla nielicznych. Drapieżna sylwetka i ostre linie świateł dodają mu charakteru, a pod maską kryje się silnik o mocy 560 KM, który pozwala rozwinąć prędkość ponad 300 km/h. Usiąść za kierownicą tego auta to gwarancja niezapomnianych wrażeń dla każdego mężczyzny. Inną odsłoną pojazdów torowych jest Ariel Atom - bolid, którego nadwozie oparte jest na konstrukcji rurowej. Auto nie posiada okien, drzwi oraz dachu, co przekłada się na jego niewielką masę całkowitą. Dzięki temu jednak auto jest niezwykle szybkie i przyspiesza do setki już w niecałe 3 sekundy. W 2011 roku Ariel Atom 500 ustanowił rekord na torze testowym Top Gear.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

O bezpieczeństwo naszych jazd dbają profesjonalni instruktorzy, którzy mają już tysiące jazd na swoim koncie. Każdy szczegół realizacji jest perfekcyjnie dopracowany. Jazdy realizawane są podczas eventów motoryzacyjnych na terenie torów wyścigowych, zamkniętych dla innych uczestników ruchu. Odpowiednio przygotowana nawierzchnia toru daje możliwość przetestowania sportowych pojazdów w bezpiecznych i komfortowych warunkach. Przed przystąpieniem do jazdy weźmiesz udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Instruktor zajmie miejsce pasażera i będzie pełnił rolę pilota udzielając wskazówek w czasie jazdy, zadba też o prawidłowy przebieg realizacji.

Ile okrążeń pojadę jednym autem?

Przy wyborze np. 2 okrążeń przejedziesz po jednym okrążeniu toru każdym z aut. Analogicznie działa to w przypadku wyboru innej ilości okrążeń.

Jak wygląda realizacja?

  • Po przyjeździe na tor należy zgłosić się do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekasz w pobliżu aut na swoją kolej przejazdu.

  • Eventy motoryzacyjne, podczas których odbywają się jazdy to wydarzenie całodniowe, możesz więc przedłużyć swój pobyt na torze oglądając przejazdy innych uczestników.

  • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting, do rejestracji należy zgłosić się minimum 1 h przed jazdą.

Lamborghini Gallardo VS ARIEL ATOM
315 km/h Prędkość max 225 km/h
5,2 Silnik 2,0
3,4 s Przyśpieszenie do 100 km 2,8 s
560 KM Moc 310 KM

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

Voucher na prezent

Tory samochodowe

TOR BIAŁYSTOK JASTRZĄB RADOM KARTINGOWY POZNAŃ KOSZALIN KRAKÓW ŁÓDŹ MODLIN MOTOPARK TORUŃ MOTO PARK UŁĘŻ OLSZTYN POZNAŃ PSZCZÓŁKI SŁOMCZYN KRZYWA (WROCŁAW)
N. asfalt asfalt asfalt asfalt asfalt asfalt asfalt asfalt asfalt asfalt asfalt asfalt asfalt asfalt
D. 1050m 2400m 1500m 1050m 1500m 1050m 1200m 1050m 2500m 2000m 4100m 1050m 1200m 1800m
 
TOR Nawierzchnia Długość
BIAŁYSTOK asfalt 1050m
JASTRZĄB RADOM asfalt 2400m
KARTINGOWY POZNAŃ asfalt 1500m
KOSZALIN asfalt 1050m
KRAKÓW asfalt 1500m
ŁÓDŹ asfalt 1050m
MODLIN asfalt 1200m
MOTOPARK TORUŃ asfalt 1050m
MOTO PARK UŁĘŻ asfalt 2500m
OLSZTYN asfalt 2000m
POZNAŃ asfalt 4100m
PSZCZÓŁKI asfalt 1050m
SŁOMCZYN asfalt 1200m
KRZYWA (WROCŁAW) asfalt 1800m
Czas trwania
Zależy od długości toru, ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.
Obowiązujący strój
Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.
Dodatkowe informacje
Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.
Pogoda
Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim. W przypadku obfitych opadów atmosferycznych data realizacji może ulec zmianie. Rezerwujemy wtedy kolejny termin.
Informacje dla oglądających
Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.
Ważność vouchera
Voucher zakupiony w naszym serwisie jest ważny 365 dni od daty zamówienia, z wyłączeniem jazd sezonowych zależnych od pogody, które są ważne jeden pełny sezon.
Wymagania
Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B.
Lokalizacja
Tory: Białystok, Jastrząb, Koszalin, Kraków, Krzywa, Łódź, Modlin, Olsztyn, Poznań, Poznań karting, Pszczółki, Słomczyn, Toruń, Ułęż.
Oceń 5/5
2021-03-31
Prezent dla chłopaka

"Prezent zakupiłam dla swojego chłopaka, bardzo mu się spodobał, mogłam razem z nim ogladac jego zmagania na torze, polecam!"

Oceń 5/5
2020-11-04
pasja

"Mąż zdziwił mnie tym prezentem, ale muszę przyznać, że dzięki temu zrozumiałam jego pasję motoryzacyjną. Wspaniała zabawa! :)"

Oceń 5/5
2020-10-20
Sportowe auta

"Wrażenia całkiem inne, ale jednak mój faworyt to Lamborghini. "

Oceń 5/5
2020-08-28
lamborghini vs KTM

"Klasyk gatunku i strzała przy której przyśpieszeniu mózg napiera na tylną część czaszki. W takiej kwocie nie da się sprezentować lepszej atrakcji"

Oceń 5/5
2020-02-06
Jazda

"Świetna zabawa! Całkiem różne pojazdy, całkiem inne wrażenia. Chyba najlepsze porównanie jakie mógłbym dostać. Jedno i drugie auto wgniata w fotel ! "

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Lamborghini Gallardo vs Ariel Atom

Lamborghini Gallardo vs Ariel Atom

Pojedynek Lamborghini Gallardo i Ariel Atom to konfrontacja dwóch motoryzacyjnych światów. Jazda Lamborghini Gallardo to coś w sam raz dla fanów sportowej jazdy w luksusowym wydaniu. Z kolei Ariel Atom to lekki i zwrotny bolid, któremu nie można odmówić zaskakującej mocy. Porównaj wrażenia z jazdy każdym z nich i wybierz swojego faworyta!

Podobne prezenty

Jak to działa?

Voucher

Jak wygląda voucher?

Darmowa dostawa

Na zakupy powyżej 200 zł

Blog

Poznaj nasz serwis bliżej