Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Viper SRT 10 vs KTM X-Bow
  5. Viper SRT 10 vs KTM X-Bow - Tor Poznań

Viper SRT 10 vs KTM X-Bow - Tor Poznań

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00007287

Miejsce realizacji

Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3-2, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Viper SRT-10 i KTM X-Bow na pętli głównej toru w Poznaniu

Zaplanuj wspaniałą przygodę na torze wyścigowym! Wsiądź do KTM X-Bow i przemknij przez całą trasę w jak najszybszym tempie, a następnie przenieś się za kierownicę ekstrawaganckiego Vipera SRT-10 i przetnij linię mety w jak najkrótszym czasie. Na koniec dokonaj porównania obydwu samochodów, oceniając możliwości, jakie stworzyły one dla ciebie podczas Twojej ekstremalnej jazdy po pętli.

Viper SRT-10 kontra KTM X-Bow

W wyjątkowym Viperze SRT-10 nawet zwykły amator poczuje się jak profesjonalny, sportowy kierowca. Doświadczenie to zostanie spotęgowane, kiedy uczestnik zdoła dobić do ponad 300 km/h, co jest możliwe dzięki silnikowi o mocy 500 KM. Zaletą KTM X-Bow jest z kolei stworzenie kierowcom szansy na rekordowo szybkie dobicie do setki, zajmujące mniej niż 4 sekundy. Dzięki temu, zasiadając za kółkiem, każdy może poczuć to, co profesjonaliści biorący regularnie udział w wyścigach.

VIPER SRT 10

DANE TECHNICZNE

KTM X-BOW

305 km/h

Prędkość maksymalna

220 km/h

8,2 l V10

Silnik

2,0 l Turbo

3,8 s

Przyśpieszenie do 100 km/h

3,9 s

500 KM

Moc

240 KM

Tor wyścigowy w Poznaniu

Pętla główna poznańskiego toru imponuje swoją długością, opiewającą na aż 4100 metrów. Szerokość pasa jezdni oszacowano na 12 metrów. Najdłuższa prosta na tej ponad czterokilometrowej trasie wynosi 560 metrów. Na tym odcinku kierowcy są w stanie złapać przyspieszenie i odczuć na własnej skórze, jak wiele oferują im testowane przez nich pojazdy. Obiekt jest miejscem, gdzie co roku odbywają się liczne imprezy motoryzacyjne (samochodowe i motocyklowe) organizowane na skalę europejską. Prowadzone są tam także szkolenia z jazdy rajdowej oraz driftu. Właścicielem ośrodka jest Automobilklub Wielkopolski.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher w elektronicznej wersji przeznaczonej do wydrukowania. Przyjdzie on do ciebie na maila w kilka chwil po dokonaniu płatności. Inną opcją jest wybór vouchera tradycyjnego z wysyłką pocztową, przy której kupon pakowany jest w ozdobną kopertę prezentową.

Bezpieczeństwo

Zaplecze techniczne przed każdym eventem odbywającym się na pętli głównej poznańskiego toru szykuje obiekt w taki sposób, by jazda po nim była w pełni komfortowa i bezpieczna. Czuć pewnie mają się na niej nie tylko profesjonalni rajdowcy, ale też amatorzy pragnący spróbować swoich sił w ujarzmianiu sportowych aut. Posiadacze voucherów przed wyruszeniem na tor przechodzą szybkie szkolenie z zasad obowiązujących na terenie parku.

Jak wygląda realizacja

  • Zgłoś się do biura obsługi na minimum godzinę przed jazdą.
  • Okaż swój voucher i zarejestruj się w jako uczestnik.
  • Przejdź w pobliże zaparkowanych samochodów, gdzie poczekasz na swoją kolej na jazdę.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.