Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Subaru Impreza WRX vs BMW M Power (E46)
  5. Subaru Impreza WRX vs BMW M Power (E46) - Tor Poznań

Subaru Impreza WRX vs BMW M Power (E46) - Tor Poznań

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00007194

Miejsce realizacji

Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3-2, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Zależy od długości toru, ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Subaru Impreza WRX i BMW M Power E46 to ogromne ikony w świecie motoryzacji. Teraz masz okazję usiąść za ich kierownicą i przetestować ich możliwości na własnej skórze! Spędź wyjątkowe chwile na profesjonalnym torze wyścigowym w Poznaniu.

Subaru Impreza WRX

Subaru Impreza WRX w wersji III Lift 2.5 MT 4WD (224 KM) to samochód rajdowy z nadwoziem typu sedan produkowany w latach od 2010–2014. Posiada ono czterocylindrowy silnik benzynowy o pojemności skokowej 2457 cm³, dysponujący mocą wynoszącą 224 koni mechanicznych. Jego maksymalny moment obrotowy jest na poziomie 306 Nm.

BMW M Power E46

BMW M Power E46 powstało z zamiarem stworzenia przez inżynierów BMW ikony marki. Tak się właśnie stało, ponieważ BMW E46, mimo swoich lat, w dalszym ciągu ma ponadczasowy design i posiada wielu miłośników. Pod swoją maską skrywa silnik o pojemności 3,2 litra, dysponujący mocą 342 KM. Od 0 do 100 km/h przyspiesza w zaledwie 4,6 sekundy, a prędkość maksymalna, jaką jest w stanie osiągnąć kierowca za kierownicą tego modelu, to aż 270 km/h!

Parametry techniczne

Dane techniczne

Subaru Impreza WRX

BMW M Power E46

Prędkość maksymalna

230 km/h

270 km/h

Moc

224 KM

342 KM

Pojemność silnika

2,5 l

3,2 l

Przyspieszenie do

100 km/h

5,9 s

4,6 s

Tor Poznań pętla główna

Tor Poznań pętla główna powstał na terenie byłego poligonu wojskowego. Do jego budowy wykorzystano nieużytkowane pasy startowe położone nieopodal portu lotniczego Poznań-Ławica. Na torze odbywają się liczne wydarzenia motoryzacyjne na skalę krajową i europejską, są to m.in.: Wyścigowe Samochodowe Mistrzostwa Polski, Rajdy KJS, Górskie Samochodowe Mistrzostwa Polski oraz Rajdowe Mistrzostwa Polski Samochodów Terenowych.

Nitka Toru Poznań pętla główna ma 4100 metry długości i 12 metrów szerokości. Na trasie czeka na kierowców aż 14 zakrętów (5 lewych i 9 prawych) oraz prosta o długości 560 metrów, która idealnie sprawdzi się podczas weryfikacji przyspieszenia i prędkości maksymalnej pojazdów!

Voucher na prezent

Po dokonaniu zakupu otrzymasz na swoją skrzynkę mailową voucher, który jest idealnym pomysłem na prezent dla każdego miłośnika motoryzacji!

W przypadku zamówienia vouchera tradycyjnego z wysyłką, będzie on zapakowany w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda Subaru Impreza WRX vs BMW M Power E46 odbywa się pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorskiej. Na wstępie, każdy uczestnik bierze udział w krótkim szkoleniu z zakresu zasad bezpieczeństwa obowiązujących na torze oraz obsługi pojazdów. Podczas jazdy kierowcom towarzyszy instruktor, który zajmuje fotel pasażera i pełni rolę pilota.

Jak wygląda realizacja?

  • Jazda Subaru Impreza WRX vs BMW M Power E46 na Torze Poznań pętla główna realizowana jest w sezonie wiosenno-letnim. W przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych, zastrzegamy sobie możliwość zmiany terminu realizacji vouchera;
  • Czas trwania jazdy Subaru Impreza WRX vs BMW M Power E46 na Torze Poznań pętla główna zależny jest od wybranej konfiguracji podczas składania zamówienia oraz poziomu doświadczenia kierowcy.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.