Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Nissan GTR vs Audi R8 V10
  5. Nissan GTR vs Audi R8 V10 - Tor Poznań

Nissan GTR vs Audi R8 V10 - Tor Poznań

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00007142

Miejsce realizacji

Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3-2, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Za kierownicą każdego auta pokonasz 2 okrążenie toru, łącznie 4 okrążenia

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jaki upominek możesz podarować własnemu mężowi z okazji jego urodzin? Co wzbudzi zachwyt syna, teścia albo ojca? Na pewno niezapomniane emocje. Powinieneś więc wybrać voucher na pojedynek Nissan GTR vs Audi R8 V10 na torze Poznań główny i wręczyć bliskiej osobie wymarzony prezent, który spowoduje przypływ adrenaliny i zapewni wspomnienia na całe życie. 

Nissan GTR

Nissan GTR to pojazd pochodzący z kraju Kwitnącej Wiśni. Na pewno jest kojarzony przez graczy komputerowych z Gran Turismo, a przez kinomaniaków z Szybkimi i Wściekłymi. We wcześniejszych generacjach ich moc ograniczona była do 280 KM. Niemniej silniki te pozwalają na znacznie więcej. Dlatego też model ten uwielbiają tunerzy, którzy mają spore pole do popisu. 

Parametry techniczne 

Dane techniczne:

Nissan GTR

Moc 

485  KM

Przyspieszenie do 100 km/h

3.7 sekundy

Silnik 

3,8 l

Prędkość max

311 km/h

Audi R8 V10 

Audi R8 V10 to model, który często opisuje się jako auto mające osiągi podobne do Lamborghini. Sprawdza się bardzo dobrze w mieście na co dzień, ale także na profesjonalnym torze Poznań główny, gdzie bez przeszkód można nim przekroczyć dozwolone na ulicy prędkości i sprawdzić wszystkie jego możliwości. 

Parametry techniczne 

Dane techniczne:

Audi R8

Moc 

525 KM

Przyspieszenie do 100 km/h

4.5 s

Silnik 

5.2 l V10

Prędkość max

316 km/h

Tor Poznań główny

Tor Poznań główny uznawany jest za najlepszy tego typu obiekt na terenie Polski. Posiada nawierzchnię przystosowaną do jazdy wyczynowej oraz sportowej. Ten tor wyścigowy przyciąga od wielu lat osoby będące miłośnikami motoryzacji. Spory teren, dobrze przygotowana powierzchnia i skupisko fanów sprawiają, iż w tym miejscu organizowane są wspaniałe eventy motoryzacyjne, za sprawą których ty także możesz spełnić najskrytsze marzenia na temat szybkiej jazdy. 

Voucher na prezent

Wejdź na naszą stronę internetową, wybierz voucher na przejazd Nissan GTR vs Audi R8 V10 na torze Poznań główny. Otrzymasz go bardzo szybko na adres swojej poczty elektronicznej. Możemy także włożyć go do ozdobnej koperty i wysłać pod wskazany przez ciebie adres. 

Bezpieczeństwo

O twoje bezpieczeństwo w czasie realizacji zadba profesjonalny instruktor. Najpierw przeprowadzi on z tobą odpowiednie szkolenie z zasad bezpieczeństwa oraz obsługi pojazdów. Później zaś zasiądzie na miejscu pasażera, podczas kiedy ty będziesz prowadził samochód. Ponadto o komforcie jazdy decyduje doskonale przygotowana nawierzchnia toru Poznań główny. Długa prosta pozwala na rozwijanie sporej prędkości, jednakże bez obawy o wypadnięcie z trasy.

Jak wygląda realizacja?

Każdy uczestnik musi się zarejestrować po przyjechaniu na miejsce realizacji. Następnie odbywa szkolenie i bierze udział w pojedynku Nissan GTR vs Audi R8 V10 na torze Poznań główny. W trakcie oczekiwania na swoją kolej można obserwować, jak radzą sobie inni uczestnicy eventu. 

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.