Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Lamborghini Gallardo vs Ferrari 458 Italia
  5. Lamborghini Gallardo vs Ferrari 458 Italia - Tor Silesia Ring

Lamborghini Gallardo vs Ferrari 458 Italia - Tor Silesia Ring

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006895

Miejsce realizacji

Tor Silesia Ring, Lotnicza 5-7, 47-325 Kamień Śląski

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Lamborghini Gallardo i Ferrari 458 Italia po pętli głównej Toru Silesia Ring w Kamieniu Śląskim

Zawitaj na Tor Silesia Ring w Kamieniu Śląskim, by przejechać się po jego głównej pętli dwoma luksusowymi samochodami o imponujących parametrach, do jakich zaliczają się ultraszybkie Lamborghini Gallardo i żywiołowe Ferrari 458 Italia. Ocenisz samodzielnie, które z aut bardziej przypadło ci do gustu podczas twojej ekstremalnej przygody.

Lamborghini Gallardo i Ferrari 458 Italia

W Lamborghini Gallardo miłośnicy motoryzacji doceniają przede wszystkim jego zdolność do osiągania prędkości rzędu 315 km/h przy przyspieszeniu do setki w jedyne 3,4 sekundy. Równie imponująco wypada ekstrawaganckie Ferrari 458 Italia, które od 0 do 100 km/h dobija w zaledwie 3,5 sekundy, dzięki ośmiocylindrowemu silnikowi widlastemu o mocy 570 koni mechanicznych.

LAMBORGHINI GALLARDO

DANE TECHNICZNE

FERRARI 458 ITALIA

315 km/h

Prędkość maksymalna

325 km/h

5,2 l

Silnik

4,5 l V8

3,4 s

Przyśpieszenie do 100 km/h

3,5 s

560 KM

Moc

570 KM

Tor Silesia Ring w Kamieniu Śląskim

Na torze Silesia Ring w Kamieniu Śląskim na uczestników imprez motoryzacyjnych czeka 3600-metrowa trasa, licząca aż 15 zakrętów. Obiekt powstał w miejsce dawnego lotniska, po czym został zaadaptowany jako miejsce licznych zlotów miłośników ekstremalnej jazdy na czterech kółkach. Spełnia wymogi pozwalające na przeprowadzanie wyścigów o randze krajowej. Atrakcją dla osób forsujących sportową maszyną Tor Silesia Ring, jest zmienna szerokość pasa, wahająca się od 12 do 15 m. Samą pętlę można przebyć na 7 sposobów, przyjmując różne konfiguracje.

Voucher na prezent

Sprezentuj voucher miłośnikowi motoryzacji, drukując go samodzielnie po otrzymaniu pliku na swojego maila lub skorzystaj z wersji tradycyjnej vouchera, który wyślemy pod wybrany adres w dekoracyjnej kopercie.

Bezpieczeństwo

Tor Silesia Ring zabezpieczają pułapki żwirowe, wraz z barierami energochłonnymi, dzięki którym zneutralizowano szanse wypadnięcia pojazdu z toru w wyniku kolizji lub też poślizgu. Poza tym, trasa przystosowana jest do jazdy w niesprzyjających warunkach, dzięki odwodnieniu liniowym typu „I”. Przed przejażdżką na uczestników czeka krótkie szkolenie z instruktorem. Następnie, wraz z przydzielonym opiekunem, czuwającym nad przebiegiem imprezy, odbędą oni swoje jazdy.

Jak wygląda realizacja

  • Okaż swój voucher w punkcie obsługi klienta mieszczącym się przy torze i dokonaj swojej rejestracji jako uczestnik eventu motoryzacyjnego.
  • Podejdź w pobliże samochodów, by wyczekiwać tam na swoją kolej na jazdę.
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: