Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Lamborghini Gallardo vs Ferrari 458 Italia
  5. Lamborghini Gallardo vs Ferrari 458 Italia - Tor Jastrząb

Lamborghini Gallardo vs Ferrari 458 Italia - Tor Jastrząb

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006863

Miejsce realizacji

Tor Jastrząb, Czerwienica 1/1, 26-502 Jastrząb

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Lamborghini Gallardo i Ferrari 458 Italia po Torze Jastrząb w Radomiu

Czeka cię niesamowita przygoda, podczas której poczujesz, czym jest prawdziwa adrenalina. Przejażdżka kultowym Lamborghini Gallardo będzie spełnieniem marzeń dla każdego fana motoryzacji, natomiast wskoczenie za kierownicę luksusowego Ferrari 458 Italia sprawi, że niejeden miłośnik szybkiej jazdy na czterech kółkach wpadnie w ekscytację.

Lamborghini Gallardo i Ferrari 458

W Lamborghini Gallardo znaleźć można wiele zalet, a jedną z nich jest z całą pewnością jego czas przyspieszania do setki, który wynosi 3,4 sekundy. Maszynę napędza silnik o mocy 560 KM i pojemności 5,2 litra. Atutem Ferrari 458 Italia jest to, że auto potrafi się rozpędzić do całych 325 km/h, będąc tym samym jednym z najszybszych pojazdów dostępnych na torze. Jednocześnie maszyna ta dobija do 100 km/h w jedyne 3,5 sekundy.

LAMBORGHINI GALLARDO

DANE TECHNICZNE

FERRARI 458 ITALIA

315 km/h

Prędkość maksymalna

325 km/h

5,2 l

Silnik

4,5 l V8

3,4 s

Przyśpieszenie do 100 km/h

3,5 s

560 KM

Moc

570 KM

Tor Jastrząb Radom

Tor Jastrząb mieści się ok. 30 kilometrów za Radomiem i stwarza świetne warunki do skosztowania wyścigowego szaleństwa oraz poprawienia swoich umiejętności w manewrowaniu samochodem. W ćwiczeniu jazdy uczestnikom pomogą płyty poślizgowe oraz kurtyny wodne, imitujące kłopotliwe warunki na drodze. Obiekt stanowi spełniającą najwyższe normy jakościowe powierzchnię, na której swoje motoryzacyjne marzenia mogą realizować nawet najbardziej zagorzali fani pięknych i, przede wszystkim, prędkich maszyn. Na osoby pragnące wypróbować jedno lub więcej z aut sportowych czeka trasa mierząca 2,4 kilometra, w całości pokryta asfaltem.

Voucher na prezent

Już w chwilę po zakupie możesz cieszyć się swoim voucherem na jazdę, otrzymując go na maila w formie pliku przeznaczonego do wydruku. Zamiast tego możesz wybrać opcję tradycyjnego vouchera z wysyłką, który zostanie włożony w ozdobną kopertę.

Bezpieczeństwo

Przed przystąpieniem do jazdy na torze wyścigowym każdy z uczestników przechodzi krótkie szkolenie, podczas którego dane mu będzie poznać zasady panujące na terenie ośrodka. Przejażdżki odbywają się w obecności specjalnie przeszkolonego instruktora, który zasiada na fotelu pasażera, aby podczas przemierzania toru udzielać kierowcy niezbędnych rad i wskazówek.

Jak wygląda realizacja

  • Okaż swój voucher w biurze obsługi znajdującym się przy torze i zarejestruj się jako uczestnik eventu.
  • Przenieś się w okolicę zaparkowanych bolidów, skąd zostaniesz zabrany na swoją przejażdżkę.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.