Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. KTM X-BOW vs Subaru Impreza WRX
  5. KTM X-BOW vs Subaru Impreza WRX - Tor Poznań

KTM X-BOW vs Subaru Impreza WRX - Tor Poznań

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006663

Miejsce realizacji

Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3-2, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda KTM X-BOW vs Subaru Impreza WRX na torze Poznań pętla główna

W Poznaniu skorzystać możesz z aż dwóch torów wyścigowych, które są zlokalizowane tuż obok siebie. Jest to tor kartingowy oraz pętla główna. To właśnie na tym drugim proponujemy odbyć organizowany przez nas przejazd. Dzięki niemu sprawdzisz się za kierownicą aż dwóch samochodów wyścigowych. Przejazd KTM X-BOW vs Subaru Impreza WRX na torze Poznań - pętla główna to przygoda, której długo nie zapomnisz.  

KTM X-BOW vs Subaru Impreza WRX

KTM X-BOW to pierwsze auto, które sprawdzisz w praktyce na torze wyścigowym. Czym się wyróżnia? Pod maską skrywa 240 koni mechanicznych i silnik 2.0 TFSI. Nadwozie typu roadster zapewnia niesamowite wrażenia z przejazdu. Do prędkości 100 kilometrów na godzinę rozpędzisz się w zaledwie 3.9 sekundy, a to musi robić wrażenie.  Drugim pojazdem jest kultowy Subaru Impreza WRX. Napęd na cztery koła zmienia nieco sposób kierowania w trakcie pokonywania zakrętów. To auto jest najczęściej wybierane przez wielu, bardzo utytułowanych kierowców. Nie mogło go więc zabraknąć w naszym zestawieniu.

Parametry techniczne

Dane techniczne

KTM X-BOW

Subaru Impreza WRX

Prędkość max

220 km/h

230 km/h

Silnik

2.0 TFSI

2.5 l

Przyśpieszenie do 100 km/h

3.9 sekundy

5.9 sekundy

Moc

240 KM

224 KM

Tor Poznań pętla główna

Pętla główna toru Poznań mieści się na niewykorzystywanej obecnie części lotniska Ławica. Teren jest spory, miejsca do rozpędzenia się i pokonywania kolejnych zakrętów z pewnością nie brakuje. Co istotne, całe zaplecze infrastruktury sprzyja spędzaniu tutaj miło czasu. Dlatego jazda KTM X-BOW vs Subaru Impreza WRX na torze Poznań - pętla główna to całodzienna przygoda, na którą możesz zaprosić także bliskie osoby.

Voucher na prezent

Oczywiście voucher kupić możesz w wersji elektronicznej, dostępnej już po 5 minutach na twojej poczcie elektronicznej. Jednak za niewielką opłatą proponujemy opakowanie ozdobne, a w nim voucher prezentowy, który ma postać papierową, a do tego może być zapakowany w gustowną torebkę prezentową.

Bezpieczeństwo

Dopływ adrenaliny podczas naszych eventów jest gwarantowany. Dbamy jednak przy tym o to, by nikomu nic się nie stało. Z tego powodu trasa jest doskonale zabezpieczona. Na miejscu pasażera przez cały czas siedzi również instruktor, którego zadaniem jest pilnowanie prawidłowego przebiegu przejazdu. Dzięki temu, każdy kierowca wysiada z auta z wielkim uśmiechem na twarzy.

Jak wygląda realizacja?

Dajemy ci możliwość wyboru terminu realizacji kuponu na przejazd. Po zarezerwowaniu daty, przyjedź na miejsce i udaj się do biura, gdzie voucher zostanie zarejestrowany. Później otrzymasz informację o szczegółach przejazdu, a także o zachowaniu na torze. W tym czasie będziesz mógł oglądać inne samochody sportowe.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.