Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Tesla 3
  5. Jazda Tesla 3 - Tor Kielce

Jazda Tesla 3 - Tor Kielce

Ilość okrążeń: 2 okrążenia
Cena: 549 zł

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006556

Miejsce realizacji

Tor Kielce, Wykień 95, 26-085 Miedziana Góra

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Nowoczesna Tesla 3

Genialny samochód przyszłości? Nic bardziej mylnego! Mowa oczywiście o niezawodnym modelu, podbijającym światowy rynek - Tesla 3. Futurystyczne wnętrze oraz najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, których próżno szukać u konkurencyjnych producentów. Całe auto sterowane jest za pomocą dużego ekranu, znajdującego się na środkowej konsoli, a kierowca z tego miejsca może korzystać np. z funkcji Autopilota czy Full Self-Driving. Tesla 3 to również moc, która doceniona zostanie przez największych fanów motoryzacji. Elektrycznie zasilany silnik jest w stanie rozpędzić pojazd do pierwszej "setki" w 5,9 sekundy, a napęd na tył w zestawieniu z elastyczną skrzynią biegów 1-speed fixed gear pozwoli cieszyć się z jazdy zarówno na torze jak i warunkach drogowych. Model 3 to jedyne auto elektryczne o zasięgu ponad 500 km.

Niezapomniane przeżycie na torze

Jesteś miłośnikiem czterech kółek, a może planujesz wręczyć prezent komuś kto marzy o przejażdżce na torze wyścigowym?! Jazda Teslą 3 to szczególne przeżycie, które na pewno zapisze się w pamięci, a może okaże się początkiem nowej pasji?! Jazdy realizowane są na torze wyścigowym, podczas eventu motoryzacyjnego gdzie spotykają się fani motoryzacji i wspólnie dzielą swoją pasję do sportowych samochodów.

Dane techniczne: TESLA 3
Prędkość max 204 km/h
Silnik elektryczny
Przyśpieszenie do 100 km do 100 km/h w 5,9 sekundy
Moc 211 KM

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy odbywają się na terenie toru, który podczas eventu jest zamknięty na potrzeby realizacji. Doskonała nawierzchnia daje możliwość przetestowania każdego pojazdu w komfortowych warunkach. Każdy z uczestników przed przystąpieniem do jazdy bierze udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Instruktor zajmie miejsce pasażera, udzieli cennych rad i zadba o prawidłowy przebieg realizacji.

Jak wygląda realizacja?

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

  • Realizujemy jazdę za kierownicą Tesli 3, w towarzystwie instruktora.
  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.