Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Porsche 911 GT3 996
  5. Jazda Porsche 911 GT3 996 - Tor Poznań

Jazda Porsche 911 GT3 996 - Tor Poznań

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006391

Miejsce realizacji

Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3-2, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Porsche 911 GT3 996 - Tor Poznań pętla główna

Pojedź Porsche 911 GT3 996 na profesjonalnym torze wyścigowym i sam oceń jego możliwości. To model, który pobudza zmysły nawet najbardziej wymagających amatorów motoryzacji. Jazda nim jest gwarancją adrenaliny i emocji. Teraz możesz poprowadzić go na profesjonalnym torze wyścigowym. To prawdziwa motoryzacyjna przygoda. Każdy kto choć odrobinę interesuje się motoryzacją nie przejdzie obok tej okazji obojętnie.

Jazda na Tor Poznań pętla główna pozwoli Ci obiektywnie ocenić możliwości Porsche 911 GT3 996. Jazda tym pojazdem, to pewnością to cudowne doświadczenie, które zostaje w pamięci na całe życie. Cała atrakcja odbywa się całkowicie bezpiecznie, pod okiem profesjonalnego kierowcy. Voucher na przejazdy może stać się cudownym prezentem, zapewniającym emocje, których nie znajdzie się w innym miejscu oraz wdzięczność wobec obdarowującego.

Porsche 911 GT3 996

Porsche 911 GT3 996 to wyjątkowo zgrabny samochód o futurystycznym kształcie. Jego sportowy duch gwarantuje emocje na najwyższym poziomie. Obok wyglądu i historii wrażenie robią również parametry techniczne, które dają o sobie znać podczas jazdy.

Sercem modelu, który wzbudza zachwyt, jest 3,6 litrowy silnik o mocy 370 KM. Dzięki niemu osiągnięcie 100 km/h zajmuje jedynie 4,8 sekundy. Jego maksymalna prędkość wynosi 302 km/h. Tor wyścigowy jest odpowiednim miejscem, aby wydobyć z niego tę moc i ją poczuć.

Parametry techniczne

 DANE TECHNICZNE

Porsche 911 GT3 996

Prędkość maksymalna

302 km/h

Silnik

3,6 l B6

Przyspieszenie do 100 km/h

4,8 sekundy

Moc

370 KM

Tor Poznań pętla główna

Tor Poznań pętla główna znajduje się 9 km od Poznania, 45 km od Środy Wielkopolskiej i 70 kom od Gniezna. Ogromny kompleks swoją rozpoznawalność zawdzięcza głównie dzięki organizacji krajowych oraz europejskich imprez samochodowych i motocyklowych.

Tor o nawierzchni asfaltowej posiada długość 4 083 metrów oraz szerokość 12 metrów. W skład pętli wchodzi 14 dynamicznych zakrętów (5 lewo i 9 w prawo). Najdłuższa prosta toru mierzy 560 metrów.

Voucher na prezent

Zakup vouchera jest bardzo prosty i dostosowany do Twoich preferencji. W zależności od potrzeb możesz dotrzymać go na swój adres e-mail, na którym znajdzie się bezpośrednio po zakupie. Drugą opcją jest wysyłka pocztą tradycyjnym, w eleganckiej kopercie. Ten wybór cudownie sprawdzi się jako prezent.

Bezpieczeństwo

Na miejscu odpowiadamy za Twoje bezpieczeństwo. Przed wejściem na tor i do wymarzonego samochodu czeka Cię krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Dodatkowo, czeka na Ciebie również wsparcie i pomoc naszego instruktora, który zajmie miejsce pasażera.

Realizacja

Na miejscu zapraszamy Cię do punktu obsługi klienta wraz ze swoim voucherem. Obsługa zaprowadzi Cię na tor, gdzie czeka na Ciebie krótkie szkolenie i jazda wymarzonym pojazdem. Czas Twojego pobytu na torze nie jest ograniczony, dlatego możesz również oglądać przejazdy innych uczestników i podziwiać samochody, które prowadzą.

Dowiedz się wiecej dzięki naszemu blogowi
Nowy Ford Mustang GTD — Co warto nim wiedzieć?

Zastanawiałeś się kiedyś, co wyjdzie, gdy w jednym kultowym modelu połączysz esencję samochodu sportowego z duszą superauta? Ford nie tylko o tym myślał, ale nawet wprowadził swój pomysł w życie. Finalne dzieło przybrało postać nowego Mustanga GTD — 800-konnej bestii, która skupia w sobie pasję do wyścigów i komfort jazdy na co dzień. Nowy model […] Więcej

Na torze emocji – wszystko, co musisz wiedzieć o najsłynniejszych wyścigach samochodowych na świecie

Wyobraź sobie na chwilę rytm serca przyspieszający w miarę jak bolidy mkną przez tor. Od razu zrozumiesz, że wyścigi samochodowe to nie jest zwykły sport. To pełne napięcia widowisko, w którym prędkość splata się z pasją, a umiejętności kierowców przekraczają granice ludzkich możliwości. W niniejszym tekście zanurzysz się w świecie wyścigów. Zrozumiesz, dlaczego te spektakularne […] Więcej

Ile kosztuje Porsche? Cena, modele, ciekawostki

Porsche zalicza się do marek luksusowych, chociaż do najdroższych samochodów z tego segmentu dużo brakuje pojazdom firmy — przynajmniej pod względem ceny poszczególnych modeli. Jest to jednak dobra informacja dla każdego, kto marzy o zakupie auta niemieckiego koncernu. Nie zapominajmy natomiast, że wciąż mówimy o towarze luksusowym. Koszt nowych modeli Porsche wyraźnie wykracza poza możliwości […] Więcej

Ile kosztuje Ford Mustang? Przewodnik po cenach, wersjach i kosztach utrzymania

Niewiele nazw samochodów przywodzi na myśl żywe obrazy. Taki efekt wywołują tylko najlepsi: Corvette, 911, Charger, Quattro czy F40. Jednak lista byłaby niepełna, gdyby zabrakło na niej legendarnego Forda Mustanga. Czytając jego nazwę, prawdopodobnie od razu słyszysz warkot silnika V8 i pisk opon, a w myślach widzisz drapieżny kształt karoserii. W artykule przybliżamy sylwetkę legendarnego […] Więcej

2009-2023 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.