Strona główna Koszyk
Szukaj
 1. Go-Racing
 2. Jazda
 3. Przejażdżki dla dzieci
 4. Jazda McLaren 570 GT dla dziecka jako pasażer

Jazda McLaren 570 GT dla dziecka jako pasażer

Cena od: 499 zł
Wybierz lokalizację (spośród 2 dostępnych)

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Przejazd dla dziecka

Jazda na miejscu pasażera McLarena 570 GT dedykowana jest dzieciom w przedziale wiekowym 5-14 lat. Za realizację odpowiada doświadczony instruktor i kierowca rajdowy, który na czas przejazdu zasiada za kierownicą sportowego auta. Pełna emocji przejażdżka odbywa się na profesjonalnym torze wyścigowym o doskonałej nawierzchni pozwalającej na pełne wykorzystanie możliwości McLarena. Instruktor dostosuje zarówno prędkość, jak i dynamikę jazdy do preferencji młodego miłośnika motoryzacji.

McLaren 570GT

Marka McLaren pochodzi z Wielkiej Brytanii. Model 570 GT to auto idealnie łączące w sobie luksus i wygodę z niebagatelnymi osiągami. Pojazd dysponuje mocą 570 KM ukrytymi pod maską, a do pierwszej setki rozpędza się w niecałe 3,4 sekundy. Pojazd posiada niewiarygodnie mocne, sztywne i lekkie podwozie z włókna węglowego, co zdecydowanie korzystnie wpływa na dynamikę jazdy. 

Parametry

 • Silnik: 3,8l V8
 • Przyśpieszenie do 100km/h: 3,4 s
 • Prędkość maksymalna: 328 km/h
 • Moc: 570 KM
 • Skrzynia biegów: automatyczna

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizowane są w czasie eventów motoryzacyjnych na terenie zamkniętych torów wyścigowych. Każdy uczestnik ma wyznaczoną kolej przejazdu. Jazdy odbywają się indywidualnie, więc nie ma ryzyka kolizji z innym autem. Na miejscu kierowcy zasiada instruktor – doświadczony kierowca rajdowy. Jazdy realizowane są za pisemną zgodą i w obecności rodziców lub opiekunów prawnych, którzy będą obserwować przejazd z wyznaczonego miejsca. Dzieci poniżej 150 cm wzrostu zasiądą na specjalnym podwyższeniu, które zapewni poprawne poprowadzenie pasów bezpieczeństwa. 

Uwaga! Instruktor może odmówić jazdy z dzieckiem, które się boi lub nie wykazuje chęci udziału w atrakcji.

Jak wygląda realizacja?

 • Po przyjeździe na tor, dziecko wraz z opiekunem zgłasza się do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonuje rejestracji. Następnie czeka w pobliżu aut na swoją kolej.

 • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

voucher na jazdę, prezent dla niego lub dla niej
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: