Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Maserati GT S
  5. Jazda Maserati GT S - Tor Ułęż

Jazda Maserati GT S - Tor Ułęż

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005840

Miejsce realizacji

Tor Ułęż, Ułęż 215B, 08-504 Grabowce Górne

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Maserati GT S - Tor Ułęż - Warszawa

Poczuj emocje płynące z przejażdżki na miejscu kierowcy sportowego Maserati GT S po pętli toru Ułęż! Sprawdź osiągi samochodu, ruszając na trasę i zobacz na własne oczy, jakie emocje generuje 460-konne Maserati napędzane przez ogromną jednostkę napędową V8 o pojemności 4.7 l!

Maserati GT S

Jazda Maserati GranTurismo MC Stradale na torze Ułęż to solidna dawka adrenaliny dla każdej osoby, która uwielbia sportowe samochody i szybką jazdę. Sportowe Maserati napędza benzynowa jednostka V8 o pojemności 4,7 l, która legitymuje się mocą 460 koni mechanicznych. Pojazd rozpędza się od 0 do 100 km/h w czasie 4,7 sekundy, a jego prędkość maksymalna wynosi ponad 300 km/h!

Dane techniczne

Maserati GT S

Pojemność silnika

4.7 l V8

Moc

460 KM

Przyspieszenie od 0 do 100 km/h

4,7 sekundy

Prędkość maksymalna

300 km/h

Tor Ułęż - Warszawa

Tor Ułęż powstał na płycie dawnego lotniska wojskowego. Obiekt jest wyposażony w asfaltową nawierzchnię o pętli długości 2500 metrów i szerokości około 30 metrów! Tor Ułęż leży w małej odległości od trasy S17 Warszawa - Lublin.

Voucher na prezent

Jazda Maserati GT S na torze Ułęż to interesujący pomysł na nietuzinkowy upominek dla miłośnika sportowych samochodów. Voucher prezentowy w zależności od wyboru możesz otrzymać w formie elektronicznej lub papierowej. Ważny jest przez 365 dni od zakupu!

Bezpieczeństwo

Przejażdżka Maserati GT S na torze Ułęż odbywa się na terenie profesjonalnego obiektu, który spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa. Zanim ruszysz na tor za kierownicą sportowego samochodu, udasz się na krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa i podstaw obsługi pojazdów. Podczas przejażdżki po torze miejsce pasażera zajmie wykwalifikowany instruktor, który udzieli wskazówek dotyczących techniki jazdy oraz zadba o bezpieczeństwo na torze.

Jak wygląda realizacja?

  • Ważność vouchera obejmuje 365 dni od daty zakupu.
  • Odwiedziny na torze Ułęż należy rozpocząć wizytą (wraz z voucherem) w biurze obsługi, gdzie dokonasz rejestracji.
  • Na swój przejazd oczekuj, spędzając czas w bezpiecznym miejscu, wskazanym przez pracowników obsługi toru, z którego możesz obserwować przejazdy innych uczestników po trasie toru.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.