1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Maserati GT S
  5. Jazda Maserati GT S - Tor Jastrząb

Jazda Maserati GT S - Tor Jastrząb

Wybierz lokalizację:
Ilość okrążeń: 4 okrążenia
Cena: 1549 zł
Darmowa wymiana
Voucher w minutę na e-mail
Darmowa dostawa od 200 zł
14 dni na zwrot

Numer ref: 00005793

Miejsce realizacji

Tor Jastrząb, Czerwienica 1/1, 26-502 Jastrząb

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Maserati GT S - Tor Jastrząb - Radom

Zajmij miejsce za kierownicą sportowego Maserati GranTurismo MC Stradale i przetestuj jego osiągi, odbywając przejażdżkę po radomskim torze Jastrząb! Sprawdź, jak poradzisz sobie, prowadząc 460-konny samochód na trasie profesjonalnego obiektu wyścigowego!

Maserati GT S

Jazda Maserati GranTurismo MC Stradale to pełna niezapomnianych wrażeń atrakcja, która wzbudza ogromne zainteresowanie wśród każdego miłośnika motoryzacji. Włoski supersamochód posiada 460-konny silnik V8 o pojemności 4.7 L, który pozwala pojazdowi rozpędzić się od 0 do 100 km/h w czasie zaledwie 4,7 sekundy i może osiągnąć prędkość nawet 300 km/h! Przejażdżka Maserati pozwala odczuć na własnej skórze emocje płynące z jazdy sportowym samochodem po profesjonalnym torze wyścigowym!

Dane techniczne

Maserati GT S

Pojemność silnika

4.7 L V8

Moc

460 KM

Przyspieszenie od 0 do 100 km/h

4,7 sekundy

Prędkość maksymalna

300 km/h

Tor Jastrząb - Radom

Umiejscowiony w odległości 30 kilometrów od Radomia Tor Jastrząb to obiekt o nawierzchni asfaltowej, którego okrążenie mierzy 2400 metrów długości. Trasa toru składa się z kilku prostych, szybkich odcinków, wzbogaconych licznymi zakrętami, które umożliwiają doskonalenie umiejętności jazdy technicznej.

Voucher na prezent

Jazda Maserati GT S na torze Jastrząb - Radom to atrakcja, która wzbudza ogromną dawkę pozytywnych emocji w każdym, kto uwielbia motoryzację oraz lubi poczucie adrenaliny. Podaruj bliskiej Ci osobie voucher prezentowy, który możesz zakupić online i otrzymać go w formie elektronicznej lub w tradycyjnej wersji papierowej!

Bezpieczeństwo

Przejażdżka Maserati GT S na torze Jastrząb - Radom to atrakcja, która cechuje się dużym bezpieczeństwem. Przejazdy odbywają się na terenie profesjonalnego obiektu wyścigowego w obecności wykwalifikowanych instruktorów doskonalenia techniki jazdy. Przed rozpoczęciem przejazdu za kierownicą sportowego Maserati, konieczne jest odbycie szkolenia z dziedziny zasad bezpieczeństwa i podstaw obsługi pojazdów. Podczas przejażdżki po torze miejsce pasażera w samochodzie zajmie instruktor, który zadba o bezpieczeństwo uczestników ruchu i udzieli wskazówek w kwestii techniki jazdy.

Jak wygląda realizacja?

  • Odwiedzając obiekt wyścigowy w Radomiu, odwiedź biuro obsługi klienta (wraz z voucherem) i zarejestruj się jako uczestnik wydarzenia.
  • Oczekiwanie na swoją kolej przejazdu powinno odbywać się w miejscu oddalonym od pętli toru.
  • Podczas oczekiwania na przejażdżkę możesz obserwować przejazdy innych uczestników po torze Jastrząb.
  • Voucher możesz wykorzystać w terminie 365 dni od jego zakupu.
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: