Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Jazda Lamborghini Huracan vs Ferrari Italia vs KTM X-BOW
  5. Jazda Lamborghini Huracan vs Ferrari Italia vs KTM X-BOW - Tor Kielce

Jazda Lamborghini Huracan vs Ferrari Italia vs KTM X-BOW - Tor Kielce

Ilość okrążeń: 24 okrążenia
Cena: 3599 zł

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00007387

Miejsce realizacji

Tor Kielce, Wykień 95, 26-085 Miedziana Góra

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim. W przypadku obfitych opadów atmosferycznych data realizacji może ulec zmianie.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu lub innych środkach odurzających. Dla kierowcy wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Zestaw ze sobą Lamborghini Huracan oraz Ferrari Italia, a także KTM X-BOW, prowadząc je na profesjonalnym torze wyścigowym. Możliwość przejażdżki tymi pojazdami to spełnienie marzeń dla każdego wielbiciela szybkiej i sportowej jazdy. Każdy z tych samochodów oferuje inne emocje, które zapadają w pamięci na lata. Odpowiednio przygotowany Tor Kielce – Miedziana Góra to wspaniałe miejsce, na dokonanie tego porównania. Nad przejazdami czuwa doświadczony kierowca, co czyni je bezpiecznymi. Zrealizuj swoje marzenie lub kup voucher na prezent i pomóż spełnić je komuś bliskiemu. 

Lamborghini Huracan vs Ferrari Italia vs KTM X-BOW

Nazwa Lamborghini Huracan wywodzi się od byka, hiszpańskiej hodowli, który jest niezwyciężony. To nawiązanie nie jest przypadkowe, ponieważ pojazd ten dysponuje ogromną mocą. Z kolei Ferrari Italia uznawany jest przez wielu za najlepszy samochód na świecie, który łączy w sobie olbrzymią moc z fantastycznym designem. KTM X-BOW wyróżnia się z pewnością swoją budową, która przypomina bolid. Pojazd ten nie posiada elektroniki, a jego wnętrze zostało pozbawione większości dodatków. Wszystkie te samochody posiadają imponującą moc, która przekłada się na zadowalające osiągi i szybką, sportową jazdę. Prowadzenie każdego z nich to jednak zupełnie odmienne doświadczenia. Przejedź się i sam się o tym przekonaj. 

Parametry techniczne

Lamborghini Huracan

DANE TECHNICZNE

Ferrari Italia

KTM X-BOW

325 km/h

Prędkość maksymalna

325 km/h

220 km/h

5,2 l, 10V

Silnik

4,5 l, 8 V

2,0 Turbo

3,2 sekundy

Przyspieszenie do 100 km/h

3,4 sekundy

3,9 sekundy

610 KM

Moc

570 KM

240 KM

Tor Kielce – Miedziana Góra

Tor Kielce znajduje się w Miedzianej Górze, około 10 kilometrów od centrum Kielc. Tor powstał już na przełomie lat 1976/1977. Jego istnienie zawdzięczamy ówczesnemu prezesowi Automobilklubu Kieleckiego, Polskiemu Związkowi Motorowemu oraz zakładom z regionu świętokrzyskiego. W skład obiektu wchodzą 3 tory, a jazda odbywa się na odcinku o długości 1 kilometra.

Voucher na prezent

Proces zakupu vouchera na prezent jest bardzo intuicyjny. W zależności od potrzeb możesz otrzymać go na swój adres e-mail, na którym znajdzie się już w minutę po zakupie. Inną opcją jest wysyłka za pośrednictwem firmy kurierskiej. Ten wybór doskonale spisuje się jako prezent. 

Bezpieczeństwo

Podczas przejazdów odpowiadamy za Twoje bezpieczeństwo. Przed wejściem na tor i do wymarzonych samochodów czeka Cię krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Podczas jazdy towarzyszyć Ci będzie także wsparcie i pomoc naszego instruktora.

Jak wygląda realizacja?

Na miejscu zapraszamy Cię do punktu obsługi klienta. Nasz pracownik zaprowadzi Cię na tor, gdzie czeka na Ciebie krótkie szkolenie i jazda wymarzonym pojazdem. W ciągu tego dnia możesz także oglądać przejazdy innych uczestników i podziwiać samochody, które prowadzą.

Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: