Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Jazda GKD vs BMW
  5. Jazda GKD vs BMW - Tor Pszczółki

Jazda GKD vs BMW - Tor Pszczółki

Wybierz lokalizację:
Tor Pszczółki - Gdańsk - kliknij, aby zmienić
Cena: 329 zł

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: G0002790

Miejsce realizacji

Autodrom Pomorze, ul. Żuławska 5, 83-032 Pszczółki

Czas trwania

Zależy od umiejętności kierowcy. Przejedziesz 4 okrążenia w towarzystwie instruktora w tym okrążenie zapoznawcze.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i buty na miękkiej podeszwie.

Sezon

W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie. Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda GKD Legend vs BMW M3 E46 na Torze Pszczółki w Gdańsku to niesamowita przygoda dla każdej osoby interesującej się motoryzacją.

Dzięki tej przejażdżce będziesz miał możliwość sprawdzenia dwóch zupełnie różnych samochodów na profesjonalnym torze wyścigowym pod okiem profesjonalisty!

GKD Legend

GKD Legend to model brytyjskiego producenta GKD. Bazuje on na mechanicznych podzespołach niemieckiej marki BMW. Dzięki temu wyjątkowemu połączeniu powstała replika samochodu Lotus Super 7 jakim jest GKD Legend!

Model ten posiada nadwozie typu roadster, otwarty dach i napęd na tylne koła. Wyróżnia go także lekka konstrukcja i mocny silnik. Maksymalna prędkość jaką można nim osiągnąć to 190 km/h, a do 100km/h przyspiesza w nieco ponad 5 sekund!

BMW M3 E46

BMW M3 E46 to specjalnie przygotowana, ulepszona wersja tego samochodu przystosowana pod sportową jazdę na torze wyścigowym. Model ten wyposażony jest między innymi w klatkę bezpieczeństwa, fotele kubełkowe i sportową kierownicę.

Za jego kierownicą będziesz mógł poczuć niesamowitą prędkość i moc silnika, którego pojemność wynosi 3l. Na dłuższej prostej będziesz mógł osiągnąć nim prędkość sięgającą 250 km/h!

Parametry techniczne

Dane techniczne

GKD Legend

BMW M3 E46

Prędkość maksymalna

190 km/h

250 km/h

Moc

140 KM

231 KM

Silnik

1,7l

3l

Przyśpieszenie do 100km/h

5,1s

6,5s

Tor Gdańsk Pszczółki

Tor Pszczółki zlokalizowany jest w odległości około 35 kilometrów od Gdańska. Tor wyścigowy ma długość 1,2 kilometra oraz szerokość 20 metrów. Na kierowców jeżdżących po torze czeka 8 zakrętów o różnych parabolach oraz prosta o długości 300 metrów pozwalająca rozpędzić się do maksymalnych prędkości. Tort pokryty jest asfaltem, dzięki czemu umożliwia bezpieczną jazdę. 

Voucher na prezent

Po dokonaniu zakupu otrzymasz przygotowany voucher, który jest idealnym pomysłem na prezent dla każdego miłośnika motoryzacji! 

Voucher jest ważny 365 dni od daty zakupu, natomiast vouchery na jazdy sezonowe ważne są jeden pełen sezon.

Bezpieczeństwo 

Bezpieczeństwo podczas jazdy GKD Legend vs BMW M3 E46 na Torze Gdańsk Pszczółki jest zapewniane przez doświadczonych kierowców rajdowych. Na początku przedstawią Ci oni podstawowe zasady bezpieczeństwa podczas jazdy, a następnie usiądą obok Ciebie w każdym z aut i będą pełnić rolę pilota. Możesz liczyć na liczne wskazówki i rady dotyczące sposobu prowadzenia i możliwości tych niesamowitych samochodów!

Jak wygląda realizacja?

  • Jazda GKD Legend vs BMW M3 E46 na Torze Gdańsk Pszczółki jest realizowana w sezonie wiosenno-letnim. Jeżeli w dniu jazdy wystąpią niesprzyjające warunki atmosferyczne, data realizacji vouchera może ulec zmianie;

  • Czas trwania jazdy GKD Legend vs BMW M3 E46 na Torze Gdańsk Pszczółki zależny jest od wybranej konfiguracji podczas składania zamówienia, czyli od liczby okrążeń oraz od poziomu umiejętności kierowcy.

  • Zalecany czas przybycia na miejsce to 1h przed godziną wskazaną na voucherze;

  • Zaleca się ubranie wygodnego i niekrępującego ruchów stroju oraz butów na płaskiej podeszwie.

Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: